Reklama
Reklama

Miley Cyrus wreszcie wyznała, dlaczego 4 lata temu zerwała z Liamem Hemsworthem

Miley Cyrus wreszcie wyznała, dlaczego 4 lata temu zerwała z Liamem Hemsworthem Fot. Getty

Beata Dżumaga

10października2017

Piosenkarka ma niezwykle dojrzałe podejście do związków i miłości.

Miley Cyrus i australijski aktor Liam Hemsworth poznali się w 2009 roku na planie filmu „Ostatnia piosenka”. Piosenkarka miała wtedy zaledwie 17 lat. Para spotykała się przez 3 lata i nawet zaręczyła, ale w 2013 roku ich związek się rozpadł. Miley prowadziła wówczas dość burzliwy styl życia i zaczęła spotykać się również z kobietami, m.in. z modelką Stellą Maxwell.

 

Zobacz także: Miley Cyrus i Liam Hemsworth planują totalnie romantyczny ślub!

 

Rok temu Miley i Liam znowu się zeszli. W październiku 2016 roku piosenkarka potwierdziła, że planują się pobrać. Teraz Miley po raz pierwszy wyznała, dlaczego parę lat temu zdecydowała się zakończyć związek z Liamem. Opowiedziała o tym w programie radiowym Howarda Sterna.

 

„Musiałam to zrobić. Nie podobają mi się związki, w których dwie połówki próbują stworzyć jedną całość. Nie mam takiego współuzależnienia. Myślę, że to wspaniałe, gdy ludzie się rozstają, a potem schodzą z powrotem” – wyjaśniała Miley.

 

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on Jul 10, 2017 at 11:52am PDT

 

Gwiazda przekonywała też, że czas spędzony w pojedynkę wniósł wiele dobrego do jej życia: „Masz czas, aby być sobą. Masz czas, aby dorosnąć. Myślę, że jeśli dorastasz przywiązana do drugiej osoby, nigdy nie będziesz tak silna jako osobowość”.

 

 

A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on Dec 23, 2016 at 9:22pm PST

 

Parę miesięcy temu, udzielając wywiadu na antenie radia Sirius FM Miley powiedziała, że nie żałuje rozstania z Liamem: „Nie wiedziałam, czy to koniec, czy zejdziemy się z powrotem. Ale wiedziałam, że byłam na właściwej życiowej ścieżce”.  

 

Naszym zdaniem to bardzo dojrzałe podejście do miłości i do związków. A ty co uważasz na ten temat?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Uwierz, nikt nie chce przeżywać roz...
Uwierz, nikt nie chce przeżywać rozstania. To źródło głębokich, negatywnych emocji, więc najlepszym pomysłem jest skupianie się na tym, co nie przypomina o byłym partnerze. Problemem jest jednak to, że o wiele łatwiej to powiedzieć, niż zrobić. Gojenie ran wymaga czasu i cierpliwości, ale eksperci mają dla ciebie kilka rad, dzięki którym przetrwasz prawie bezboleśnie. / wszystkie fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama