Reklama
Reklama

Książę William zdradził, że Kate urodzi wcześniej niż myślałyśmy

Książę William zdradził, że Kate urodzi wcześniej niż myślałyśmy Fot. Getty

Ada Rusin

21września2017

Odliczamy dni!

Gdy czwartego sierpnia Pałac Kensington potwierdził informację na temat trzeciej ciąży księżnej Kate media na całym świecie zawrzały. Na okładkach wielu magazynów pojawiło się ich wspólne zdjęcie, wszyscy spekulowali o dacie porodu (obstawiano kwiecień 2018) i imionach, które prawdopodobnie otrzyma dziecko. Jak wyliczono do poczęcia doszło podczas wizyty książęcej pary w Polsce w połowie lipca.

Jednak informacja ta może być nieprawdziwa – książę William zasugerował, że termin porodu może być o wiele wcześniejszy niż nam się wszystkim wydaje. A to oznaczałoby, że księżna Kate była już w ciąży, gdy odwiedziła Warszawę i Gdańsk.

Książę odwiedził Spitalfields Crypt Trust, organizację charytatywną pomagającą wyjść z nałogów i bezdomności.

 

 

Gdy jedna z położnych pogratulowała mu z okazji oczekiwania narodzin trzeciego dziecka, książę wyznał, że „możemy się spotkać szybciej niż ci się wydaje”.

 

 

Czy to oznacza, że ciąża Kate jest bardziej zaawansowana niż nam się wydaje i księżna prawdopodobnie urodzi wcześniej niż w kwietniu? Na razie nie widać brzuszka, ale jak wiemy Kate ma niezłe sposoby na to, by go dobrze ukryć ;)

Zobacz także: Książę William nie może latać tym samym samolotem co George i Charlotte!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Te produkty bez problemu kupisz w P...
Te produkty bez problemu kupisz w Polsce! Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama