Reklama
Reklama

Książę George poszedł do szkoły, ale… nie może mieć przyjaciół!

Książę George poszedł do szkoły, ale… nie może mieć przyjaciół! Fot. Getty

Ada Rusin

11września2017

Tym razem nie wynika to z etykiety rodziny królewskiej

W zeszłym tygodniu książę George poszedł do szkoły – czterolatek właśnie rozpoczął naukę w londyńskiej, bardzo prestiżowej szkole Thomas's Battersea. Jeśli jeszcze nie widziałaś koniecznie zobacz jak uroczo wyglądał w drodze do szkoły – grantowe spodenki i sweterek z czerwonymi elementami oraz błękitna koszula – wyglądał tak samo, jak jego tata, gdy pierwszy raz poszedł do szkoły.

 

 

Szkoła to czas, gdy zawiązują się przyjaźnie, niekiedy takie, które trwają całe życie. Jednak prawdopodobnie książę George nie będzie mógł się zaprzyjaźnić. Zgodnie z wewnętrzną polityką szkoła zniechęca uczniów do zawierania przyjaźni tylko z jedną osobą. I choć brzmi to dziwnie to ma sens.

W całej szkole są znaki „bądź uprzejmy” – to idea, którą szkoła próbuje zaszczepić w swoich uczniach. Jednocześnie nie zachęca wychowanków do posiadania najlepszych przyjaciół.

Dlaczego? Władze szkoły nie chcą by jakiekolwiek dziecko czuło się pominięte Na pewno wiesz z doświadczenia, że gdy znalazłaś swoją BFF to ciężko było was rozdzielić. Thomas's Battersea stosuje również zasadę polegającą na niewykluczaniu dzieci zarówno w szkole, jak i poza nią. Gdy dziecko wyprawia urodziny (a wszystkie dzieci z klasy nie są zaproszone) to nie może rozdać zaproszeń w szkole. Dzięki temu, dzieci nie mają czuć się wykluczone przed rówieśników.

Zanim mały George poszedł do szkoły, wszyscy zastanawiali się jakim nazwiskiem będzie się posługiwał. Według oficjalnych informacji w dzienniku będzie zapisany jako George Cambridge – po rodzicach, czyli księciu i księżnej Cambridge.

 

źródło: cosmopolitan.co.uk

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Te produkty bez problemu kupisz w P...
Te produkty bez problemu kupisz w Polsce! Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama