Reklama
Reklama

Lara Gessler i Anna Starmach wyszły za mąż w ten sam weekend! Jak wyglądały ich wesela?

Lara Gessler i Anna Starmach wyszły za mąż w ten sam weekend! Jak wyglądały ich wesela? Fot. Instagram @lara_gessler @anna_starmach

Beata Dżumaga

04września2017

Która miała wesele jak z "Pana Tadeusza"?

To był weekend pełen ślubów! Sakramentalne „tak” powiedziały dwie gwiazdy, co ciekawe obie ze świata kulinarnego: Lara Gessler, córka restauratorki Magdy Gessler, oraz Anna Starmach, gwiazda programu „Master Chef”.

 

Zarówno Lara jak i Anna wybrały na swój ślub sobotę 2 września 2017 roku, ale ceremonie bardzo się od siebie różniły. Jak wyglądał ten szczególny dzień u każdej z nich?

 

Lara Gessler postanowiła zerwać z tradycją – jej ślub nie odbył się ani w kościele, ani w urzędzie. Para młoda ślubowała sobie w lasku we wsi Skarżyn, 70 km od Warszawy – podaje „Fakt”. Córka Magdy Gessler miała na sobie oryginalną suknię w kolorze écru z koronkową górą i zwiewnym dołem. Na głowie panny młodej spoczywał też wianek. Wybranek Lary, Paweł Pawłowski, miał na sobie garnitur w kolorze śliwkowym.

 

 

„Fakt” podaje, że na weselu pary pojawiło się zaledwie 70 gości. Magda Gessler już pochwaliła się na swoim Facebooku ślubem córki. „Wzruszona, oczarowana magią miłości... prostotą i polskością wesela Lary i Pawła niczym z 'Pana Tadeusza'” - napisała restauratorka.

 

 

A jak wypadł ślub innej gwiazdy branży gastronomicznej, jurorki „Master Chefa”, czyli Anny Starmach? Na miejsce zaślubin para wybrała Kraków. W przeciwieństwie do Lary, Anna Starmach postawiła na tradycję – poszła do ołtarza w klasycznej, białej sukni z welonem.

 

 

#mążiżona <3 fot. @antonifotograf

A post shared by Anna Starmach (@anna_starmach) on Sep 3, 2017 at 4:41am PDT

 

Jej ukochany, Piotr Kusek, zaprezentował się w granatowym garniturze. Anna pochwaliła się zdjęciami z ceremonii na swoim Instagramie.

 

 

#onaion ️ Fot. @antonifotograf

A post shared by Anna Starmach (@anna_starmach) on Sep 3, 2017 at 6:00am PDT

 

Która sukienka podoba ci się bardziej? Nowożeńcom serdecznie gratulujemy! :)

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Czy Gwiazdy mają dla ciebie dobre w...
Czy Gwiazdy mają dla ciebie dobre wiadomości?

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama