Reklama
Reklama

Jest kinowy zwiastun “Botoksu” Patryka Vegi. Zapowiada się MOCNE kino!

Jest kinowy zwiastun “Botoksu” Patryka Vegi. Zapowiada się MOCNE kino! Fot. Kino Świat

Beata Dżumaga

18sierpnia2017

Jak to u Vegi, pojawią się też silne kobiety!

„Botoks” to jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji 2017 roku. Już 29 września najnowszy film Patryka Vegi trafi do kin. Wygląda na to, że nowa produkcja reżysera filmów „Pitbull” będzie równie mocna – Vega opublikował na swoim Facebooku oficjalny, kinowy zwiastun swojego nowego dzieła.

 

Kogo zobaczymy w „Botoksie”? Patryk Vega zwerbował do swojej produkcji najlepszych polskich aktorów. Charakterystyczną cechą filmów polskiego reżysera jest obecność silnych, wyrazistych postaci kobiecych – tak będzie i tym razem. W główne role wcieliły się m.in. Grażyna Szapołowska, Olga Bołądź, Agnieszka Dygant czy Katarzyna Warnke. Jeśli chodzi o aktorów męskich, w „Botoksie” pojawią się m.in. Sebastian Fabijański, Tomasz Oświeciński, Janusz Chabior czy Piotr Stramowski.

 

 

Jesteśmy zdania, że niektóre cytaty ze zwiastunu przejdą do historii kina. Niestety większość nie nadaje się do tego, by przytoczyć je w tym artykule ;) „Botoks” na pewno nie będzie filmem dla ludzi o słabych nerwach. Produkcja obnaża prawdę o polskiej służbie zdrowia, a ta rzeczywistość jest naprawdę przerażająca.


„Film powstał na podstawie wyznań lekarek, z którymi spędziłem kilka miesięcy i myślę, że po raz pierwszy służba zdrowia zostanie pokazana tak mocno i bezkompromisowo” – mówił Vega w rozmowie z TeleMagazynem.

 

Jakie wrażenie zrobił na tobie zwiastun „Botoksu”? Wybierzesz się do kina? My nie możemy się doczekać!

 

Zobacz także: Zwiastun „Botoksu” Patryka Vegi stał się hitem Internetu, ale fani mocno go krytykują!

 

Fot. Facebook/Patryk Vega

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Każda kobieta chce jak najdłużej wy...
Każda kobieta chce jak najdłużej wyglądać młodo, nic więc dziwnego, że niektóre z nas decydują się na zabiegi kosmetyczne i operacje plastyczne. Niestety, czasami nie wszystko idzie tak, jak powinno - te aktorki wiedzą o tym najlepiej. / fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama