Reklama
Reklama

Chris Brown o pobiciu Rihanny: “Czułem się jak potwór”

Chris Brown o pobiciu Rihanny: “Czułem się jak potwór” Fot. Getty

Beata Dżumaga

17sierpnia2017

Muzyk szczerze opowiedział o wydarzeniach sprzed 8 lat.

Rihanna i Chris Brown stanowili jedną z najsłynniejszych par w przemyśle muzycznym. Ich związek był dosyć burzliwy, a media co chwilę spekulowały o zdradach jednego z partnerów oraz relacjonowały ich rozstania i powroty.

 

Jednak jedna z sytuacji w związku Rihanny i Browna zszokowała miliony ludzi na całym świecie. Chodzi o brutalne pobicie, którego Chris Brown dopuścił się na swojej partnerce w 2009 roku. Do zdarzenia doszło tuż przed galą z okazji rozdania nagród Grammy. Rihanna i Brown siedzieli w samochodzie w drodze na imprezę, gdy muzyk gwałtownie zaatakował swoją dziewczynę. Rihanna nie dotarła na rozdanie nagród – zamiast tego musiała udać się do szpitala. Niebawem świat obiegły zdjęcia dotkliwie pobitej i zapłakanej gwiazdy.

 

Zobacz także: Photoshopowa wpadka Rihanny! Co stało się z jej palcem?

 

Teraz Chris Brown po raz pierwszy szczerze opowiedział o zdarzeniach z feralnego wieczora. Muzyk wspominał pobicie w nowym filmie dokumentalnym o jego życiu i karierze, zatytułowanym „Chris Brown: Welcome To My Life”.

 

"Czułem się jak p... potwór. Próbowała mnie kopnąć i wtedy rzeczywiście ją uderzyłem zaciśniętą pięścią. Uderzyłem ją, rozciąłem jej wargę i kiedy to zobaczyłem, byłem w szoku. Pomyślałem: O k..., dlaczego jej to zrobiłem?! Gdy napluła mi w twarz krwią, wkurzyłem się jeszcze bardziej i zaczęła się regularna walka w aucie" – mówi muzyk we fragmencie filmu.


Brown twierdzi też, że w momencie pobicia nie był sobą.

 

„Patrzę na to zdjęcie i myślę, że to nie ja, stary, to nie ja. Do dziś tego nienawidzę. To już zawsze będzie mnie prześladować”.

 

Przypomnijmy, że mimo pobicia Rihanna przez jakiś czas kontynuowała związek z Brownem, przez co spadła na nią fala krytyki. Para ostatecznie rozstała się dopiero jakiś czas później. Za pobicie Rihanny Brown dostał wyrok 5 lat więzienia w zawieszeniu.

 

Fot. Getty 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Jakie błahostki doprowadzają cię do...
Jakie błahostki doprowadzają cię do ślepej furii, zgodnie z twoim znakiem zodiaku?   Fot. Paramount Pictures

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama