Reklama
Reklama

Natalia Siwiec podczas babyshower zdradziła płeć dziecka!

Natalia Siwiec podczas babyshower zdradziła płeć dziecka! Fot. instagram.com/nataliasiwiec.official

Ada Rusin

11sierpnia2017

Znamy też imię

Gdy Natalia Siwiec w maju pojawiła się Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2017 była w piątym miesiącu ciąży. Od tamtego momentu celebrytka wycofała się z życia publicznego i postawiła na odpoczynek. Na jej Instagramie sporadycznie pojawiają się zdjęcia – najczęściej są to opłacone posty marek, z którymi współpracuje.

Natalia stara się nie pokazywać ciążowego brzuszka, zazwyczaj kadruje zdjęcia tak, żeby nie było go widać. Gdy w końcu pokazała zdjęcie jej fani oszaleli z zachwytu.

Zobacz także: Natalia Siwiec w końcu pokazała brzuszek – wygląda obłędnie!

 

 

To już ostatnie tygodnie ciąży, dlatego przyszła mama postanowiła urządzić baby shower dla najbliższych przyjaciółek. Na imprezie pojawiła się m.in. Zosia Ślotała. Dziewczyny najpierw skorzystały z usług fryzjera, a następnie poszły na garden party.

 

 

Siwiec wystąpiła w białych tunikach - jednej z czarnymi sznureczkami, druga miała kolorowe elementy i głęboki dekolt.

Na imprezie królowały różowe dodatki, dlatego z ogromnym prawdopodobieństwem Natalia spodziewa się dziewczynki.

Przypomnijmy, że jej mąż, Mariusz Raduszewski, jedno ze zdjęć na Instagramie oznaczył sugestywnymi hasztagami, w których zdradził imię dziecka. Już niedługo do Natalii i Mariusza dołączy Helenka. Przyszłym rodzicom gratulujemy!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Channel 4 wyemitował kontrowersyjny...
Channel 4 wyemitował kontrowersyjny dokument „Diana: In Her Own Words”, w którym udostępniono nagrania rozmów, które księżna Diana odbyła z Peterem Settelenem, coachem, który uczył ją publicznych przemówień. Nagrania były swego rodzaju terapią dla Diany. Rozmowy miały miejsce w 1993 roku w Kensington Palace. Brat Diany i jej przyjaciółka Rosa Moncton walczyli o to, by materiał nie ujrzał światła dziennego. Oto szokujące informacje, które znalazły się w programie „Diana: In Her Own Words”. Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama