Reklama
Reklama

Jay-Z przyznaje, że zdradzał Beyonce

Jay-Z przyznaje, że zdradzał Beyonce Fot. Getty

Beata Dżumaga

12lipca2017

Ich małżeństwo „nie było zbudowane na 100 procentowej szczerości”.

Kiedy rok temu Beyonce wydała krążek „Lemonade”, wszyscy plotkowali o kryzysie w jej małżeństwie z Jayem-Z. Piosenkarka porusza na nowym albumie głównie temat zdrady, więc media na całym świecie spekulowały o tym, czy raper dopuścił się niewierności. Wszyscy zastanawiali się, kim jest „Becky z fajnymi włosami” („Becky with the good hair”), o której Beyonce śpiewa w utworze „Sorry”, i czy nie chodzi przypadkiem o kochankę jej męża.

 

Jeszcze rok temu mówiono, że kolejny album Jaya-Z będzie „męską odpowiedzią” na płytę żony. Niedawno muzyk wydał nowy krążek i okazało się, że plotki o jego zdradzie nie były bezpodstawne. Teraz raper sam opowiedział o kryzysie w małżeństwie z Beyonce.

 

Wczoraj Jay-Z zamieścił w sieci kolejny filmik z serii krótkich dokumentów, będących wizualnymi komentarzami do utworów na płycie "4:44". W najnowszym klipie raper rozmawia o męskości, związkach i rasie m.in. z Chrisem Rockiem, Willem Smithem i Kendrickiem Lamarem.


"To jest moje prawdziwe życie. (...) Zbudowaliśmy wielki, piękny dom naszego związku, który nie opierał się jednak na stuprocentowej szczerości, przez co zaczął pękać", mówił raper. "Zaczynają dziać się różne rzeczy, a ludzie to widzą. Wtedy dotarliśmy do takiego momentu: Okej, odetnijmy przeszłość i zacznijmy wszystko na nowo. To była najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem".

 

Artysta porównał nawet walkę o uratowanie związku z Bey do burzliwego okresu dorastania w szemranej dzielnicy Marcy Projects, a nawet sytuacji, kiedy został postrzelony. Powiedział, że praca nad małżeństwem była bardziej wymagająca i napawała go większym lękiem niż życie w gettcie.


Jay-Z opowiedział o dokładnym momencie, kiedy w końcu zrozumiał, że może stracić matkę swoich dzieci: „Byłem na jachcie, bawiłem się jak nigdy w życiu. Myślałem sobie, że jest wspaniale. Wtedy ona powiedziała, że odchodzi. Byłem zdruzgotany. (...) Co się dzieje z moim ciałem? Mówiłem: Nie odchodź".

 

Wygląda na to, że Beyonce i Jay-Z przetrwali kryzys. Niedawno na świat przyszły ich bliźniaki. Para nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale media informują, że Beyonce urodziła syna i córkę. Dzieci noszą imiona Rumi i Sir. 

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Wczoraj świat obiegła informacja o...
Wczoraj świat obiegła informacja o ciąży królowej popu. Beyonce na swoim Instagramie wstawiła pierwsze zdjęcie z ciążowej sesji i poinformowała, że spodziewa się bliźniaków. Dziś do sieci trafiły kolejne zdjęcia z sesji, na których Beyonce wygląda przepięknie. Piosenkarka pozuje nago w otoczeniu kwiatów. Które z nich podoba ci się najbardziej?    Fot. www.instagram.com/beylite

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama