Reklama
Reklama

Zwiastun „Botoksu” Patryka Vegi stał się hitem Internetu, ale fani mocno go krytykują!

Zwiastun „Botoksu” Patryka Vegi stał się hitem Internetu, ale fani mocno  go krytykują!

Ada Rusin

10lipca2017

Dlaczego?

Kilka dni temu w sieci pojawił się zwiastun bez cenzury nowego filmu Patryka Vegi „Botoks”. W ciągu kilku godzin stał się mega hitem, o którym wszyscy się rozpisywali. "Botoks" to nie zmyślona historia - to efekt rozmów, które Vega przeprowadził z kilkudziesięcioma lekarzami. W filmie zostaną splecione 4 bardzo mocne historie kobiet: ratowniczki medycznej Danieli (Olga Bołądź), chirurg Patrycji (Marieta Żukowska), Beaty (Agnieszka Dygant) pracującej na SORze oraz Magdy (Katarzyna Warnke), która jest ginekologiem położnikiem.


- Zależało mi, żeby "Botoks", podobnie jak "Pitbull", był wierny rzeczywistości w każdym detalu. Spędziłem rok na rozmowach z kilkudziesięcioma lekarzami. Ich opowieści stały się budulcem dla scenariusza. Powstał porażający obraz, w którym pokazujemy ciemną stronę medycyny. Nie ma tu żadnej wymyślonej sceny. Wszystko jest zaczerpnięte z życia i skompilowane z prawdziwych historii. W trakcie zdjęć przed monitorem nieustannie siedziało kilku lekarzy, którzy cyzelowali wszystkie sceny. Zaś ci pracownicy służby zdrowia, którzy czytali scenariusz, mówili: "O kurczę! Jakbyście to wszystko wyjęli z mojego szpitala" - tłumaczy Patryk Vega.

 

Zwiastun jest tak mocny (prawdopodobnie chodzi o ostre sceny i przekleństwa), że Facebook postanowił go zablokować. „To nagranie zostało ukryte, ponieważ przedstawia treści dla dorosłych, przepełnione przekleństwami i przemocą” – tak Facebook uzasadnił swoją decyzję.

 

 

Mimo ogromnej oglądalności trailera „Botokosu”, spotkał się on z ostrą krytyką ze strony fanów, którzy zarzucają mu pójście na łatwiznę i powielanie schematów z poprzednich filmów. Według nich filmy Vegi są do siebie zbyt podobne, pełne wulgarności i tanich chwytów.

 

Pod zwiastunem możemy przeczytać:

„Widzę że Vega to teraz na jedno kopyto wszystkie filmy... Wszędzie tylko przekleństwa i brutalność.”

 

„Jak zwykle rewelacja. Tylko, no właśnie... Gdyby nie tytuł na pasku, to bym nie wiedział czy to Pitbull, Służby, czy Botoks. Myślę, że ta formuła niedługo się wyczerpie.”

 

„Standardowy Vega:

- dużo przekleństw i brutalność

- standardowy zestaw aktorów

- duża ilość niepowiązanych ze sobą wątków

- Tomasz Oświęcimski grający debila”

 

 

W nowym filmie Vegi wystąpią znani aktorzy, będą to m.in. Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Marieta Żukowska, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński oraz Sebastian Fabijański.

„Botoks” pojawi się w kinach już 29 września. Wybierzesz się?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

1. Dla wielbicielek adrenaliny - "B...
1. Dla wielbicielek adrenaliny - "Baby Driver"    Młody i utalentowany kierowca zarabia na życie udziałem w napadach. Kiedy poznaje dziewczynę swoich marzeń, decyduje się zmienić i zerwać z przestępczym światem. Zmuszony przez szefa mafii do wykonania skoku bez szans na powodzenie, chłopak musi zaryzykować utratą wszystkiego, co kocha najbardziej. Dodatkowy bonus: fenomenalny soundtrack!   Fot. Working Title Films

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama