Reklama
Reklama

Taylor Swift ma nowego, brytyjskiego chłopaka!

Taylor Swift ma nowego, brytyjskiego chłopaka! Taylor Swift ma nowego, brytyjskiego chłopaka! fot. Getty

Maja Ross

18maja2017

Z kim spotyka się gwiazda?

Taylor Swift, która spotykała się wcześniej z trzema facetami z Wysp Brytyjskich (Harry Styles, Tom Hiddleston, Scot Calvin Harris), może mieć nowego brytyjskiego chłopaka. The Sun i People donoszą, że Swift spotyka się z 26-letnim aktorem Joe Alwyn'em - i wynajęła dom w północnym Londynie w ramach spędzania razem z nim czasu.

 

The Sun informuje, że to poważny związek, ale przez problemy, których Taylor doświadczyła, gdy spotykała się z Tomem Hiddlestonem, nie chce niepotrzebnego rozgłosu. Podobno lata ona do Londynu swoim prywatnym odrzutowcem, a jej ochrona dokonuje wszelkich starań, aby zachować te przeloty w tajemnicy. Swift najwyraźniej poświęciła bardzo wiele trudu, aby utrzymać swój nowy związek w tajemnicy. 

 

Sam Alwyn jest aktorem, który jest najbardziej znany ze swojej przełomowej roli w "Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna", który ukazał się w ubiegłym roku, czy "The Sense of an Ending". Oto, podczas wywiadu pokazuje jak bardzo jest uroczy:

 

 

źródło: seventeen.pl

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

One wiedzą, co w modzie piszczy! Na...
One wiedzą, co w modzie piszczy! Najbardziej lubiane i najchętniej obserwowane gwiazdy Instagrama inspirują nas w kwestii trendów. Podpatrzyłyśmy, co mają w swoich szafach i już wiemy, co tego lata znajdzie się na liście "must have". Specjalnie dla ciebie wytropiłyśmy dostępne dla każdej z nas miejsca, w których dostaniesz identyczne lub podobne, ulubione elementy garderoby influencerek. Czas za zakupy! :-)  Ramoneska w kwiaty od Madame de Rosa, zdj. www.instagram.com/madamederosa Kurtka Guess, 789 zł, guess.com

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama