Reklama
Reklama

Angelina Jolie i Brad Pitt nie będą się rozwodzić?

Angelina Jolie i Brad Pitt nie będą się rozwodzić? Angelina Jolie i Brad Pitt nie będą się rozwodzić? / fot. Instagram (instagram.com/bradpittoficial/)

Lena Sikor

12maja2017

Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec!

Angelina Jolie i Brad Pitt zamierzają walczyć o rodzinę - tak twierdzi czasopismo Life&Style. Stosunki między byłymi małżonkami są bardzo dobre, więc mówi się, że postanowili dać sobie drugą szansę. Pitt i Jolie regularnie rozmawiają przez telefon, ale także osobiście. Są wobec siebie bardzo szczerzy i wygląda na to, że poznają się na nowo. "Widzą się kilka razy w tygodniu. Stopniowo powraca uczucie", twierdzi źródło. "Stali się bardziej otwarci wobec siebie, czego nie było między nimi od lat. Wygląda to tak, jakby znowu zaczęli się spotykać."

Według doniesień z bliskiego otoczenia pary, Angelina i Brad wciąż są w sobie zakochani, pomimo faktu, że ostatnie kilka miesięcy spędzili osobno. Teraz wszystko może się zmienić. Podobno aktorka oglądała domy na przedmieściach Los Angeles, w pobliżu domu Pitta, żeby dzieci mogły regularnie widywać się z ojcem.

Wydaje się, że Brad Pitt wciąż kocha Angelinę - szczególnie po wyznaniach w ostatnim wywiadzie dla magazynu GQ. Aktor bardzo szczerze opowiedział o rozwodzie, nazywając siebie głównym winowajcą i przyznał, że ich rodzinę zniszczyło jego uzależnienie od alkoholu.

 

Zobacz także: Szokujące wyznanie Brada Pitta o powodach rozstania z Angeliną

 

l
Reklama

Polecane wideo

instagram.com/ulyana.aster
instagram.com/ulyana.aster

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze