Reklama
Reklama

Szokujące wyznanie Brada Pitta o powodach rozstania z Angeliną

Szokujące wyznanie Brada Pitta o powodach rozstania z Angeliną Fot. Getty

Ada Rusin

04maja2017

Zdradził prawdziwą przyczynę rozwodu

We wrześniu ubiegłego roku Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się, czym zszokowali opinię publiczną. Związek rozpadł się po 12 latach. Prawo do opieki nad dziećmi uzyskała Angelina, natomiast Brad może się z nimi widywać pod kontrolą psychologa.

Cała sprawa była dość tajemnicza, a fani spekulowali na temat możliwych przyczyn rozstania się pary. Podobno małżeństwo od dawna było w ruinie, a do tego doszły plotki o rzekomym romansie Brada z Marion Cotillard oraz o jego skłonnościach do przemocy.

Brad postanowił przerwać milczenie i udzielił bardzo szczerego wywiadu dla „GQ Style”, w którym opowiada o przyczynach rozwodu. Okazuje się, że to nie zdrada, a alkohol był powodem rozstania pary.

 

gq.com

 

- Nie pamiętam dnia odkąd skończyłem szkołę, gdy nie piłbym lub wypalił skręta. Gdy założyłem rodzinę rzuciłem wszystko oprócz picia. W ubiegłym roku nie radziłem sobie i piłem za dużo – przyznał.

W wywiadzie aktor przyznał, że od pół roku nie pije i chodzi na terapię dla uzależnionych.

Aktor zarzuca sobie również to, że zbyt mało czasu spędzał z dziećmi, ponieważ za bardzo pochłonęła go praca.

 

l
Reklama

Polecane wideo

Trzecia część ekranizacji przygód C...
Trzecia część ekranizacji przygód Christiana Greya i Anastasii Steele wejdzie do kin w 2018 roku, jednak już teraz wyciekły zdjęcia z „Nowego oblicza Greya”, które zdradzają co się wydarzy w filmie! Fot. cosmopolitan.com

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze