Reklama
Reklama

Angelina Jolie szykuje się do kolejnego ślubu?

Angelina Jolie szykuje się do kolejnego ślubu? Angelina Jolie szykuje się do kolejnego ślubu? / fot. Nad morzem (Universal Pictures)

Lena Sikor

15kwietnia2017

Z kim?

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się w zeszłym roku, a już teraz niektóre źródła potwierdzają, że Jolie planuje kolejny ślub. Informatorzy donoszą, że aktorka po raz kolejny stanie przed ołtarzem zaraz po oficjalnym rozwodzie z byłym mężem.

Znawcy twierdzą, że serce Jolie zdobył brytyjski miliarder, którego nazwisko nie zostało ujawnione. Według dostępnych informacji, Angie bardzo przeżywa fakt, czy jej dzieci zaakceptują nowego wybranka i zaczną traktować go jak ojczyma. Osoba z najbliższego otoczenia gwiazdy podzieliła się wiadomością w In Touch Weekly: "Angelina, oczywiście, rozumie, że Pitt zawsze będzie ojcem dla swoich dzieci. Ona po prostu chce mieć pewność, że dzieci przyjmą jej nowego ukochanego."

Fani zastanawiają się, czy nie jest to ten sam mężczyzna, który towarzyszył Jolie i dzieciom na wakacjach w Kambodży. Świadkowie twierdzą, że tajny kochanek kupił bliźniętom bransoletki z 18-karatowego złota, o wartości 260 tysięcy dolarów.

Przypomnimy, że wcześniej podano informację, że Pitt nie akceptuje nowego związku byłej partnerki. Według doniesień, główną pretensją aktora jest to, że chciałby spędzać każdą wolną chwilę ze swoimi dziećmi, a Angelina jeździ z nimi po całym świecie i pozwala obcym osobom kupować im prezenty.

 

Zobacz także: Irina Shayk i Bradley Cooper zostali rodzicami!

 

 

Źródło: cosmo.ru

l
Reklama

Polecane wideo

Na uroczystej premierze najnowszej...
Na uroczystej premierze najnowszej kolekcji Badura Icons, zaprojektowanej przez Anetę Kręglicką pojawiło się wiele znanych i lubianych polskich gwiazd. Zobacz, jak się prezentowały. Tymczasem, w najnowszym numerze Cosmo czeka na ciebie 100 zł w prezencie na zakupy w salonach Badura! Magdalena Frąckowiak i Alex Przetakiewicz. fot. materiały prasowe

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze