Reklama
Reklama

Nicole Kidman tłumaczy, dlaczego tak dziwnie klaskała na Oskarach

Nicole Kidman tłumaczy, dlaczego tak dziwnie klaskała na Oskarach Fot. http://giphy.com/gifs/oscars-nicole-kidman-2017-l44QoM1VyhLnOXIzK

Ada Rusin

09marca2017

Zagadka wyjaśniona!

Pamiętasz wpadkę Nicole podczas tegorocznych Oskarów? Wszyscy zastanawiali się co się stało z jej dłońmi. Aktorka w bardzo dziwny sposób klaskała – tak jakby w ogóle nie wiedziała jak to zrobić.

Okazuje się, że wytłumaczenie jest dość proste. Kidman miała na palcach bardzo drogą biżuterię i w obawie o jej ewentualne uszkodzenie postanowiła bardzo delikatnie klaskać. Niestety, efekt był komiczny.

 

 

- To było zawstydzające. Chciałam klaskać, gdybym nie klaskała byłoby gorzej, prawda? Wszyscy zastanawialiby się dlaczego Nicole nie klaskała. Klaskałam, ale to było bardzo trudne, bo miałam wielki pierścionek, który nie był mój – był wspaniały i bałam się, że go uszkodzę – wyjaśniła gwiazda.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Oczywiście naszą listę możesz potra...
Oczywiście naszą listę możesz potraktować z przymrużeniem oka, bo tak naprawdę liczy się to co ci się podoba, ale być może gwiazdy nie kłamią i trafiłyśmy idealnie z pierścionkiem zaręczynowym, który najlepiej do ciebie pasuje ;)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze