Reklama
Reklama

Zagadka idealnej cery Kate Middleton rozwiązana!

Zagadka idealnej cery Kate Middleton rozwiązana! Sekret idealnej cery Kate Middleton rozwiązany / Fot. Fameflynet

Luiza Nowińska

17lutego2017

To temu księżna zawdzięcza piękną cerę!

Pewnie kiedy próbujesz wyobrazić sobie półkę z kosmetykami dowolnej gwiazdy, przed twoimi oczami pojawiają się tylko luksusowe produkty. Okazuje się jednak, że gwiazdy nie zawsze sięgają po kosmetyki z wyższej półki. Kendall Jenner uwielbia domową maseczkę na trądzik, a własnoręcznie przygotowanym kosmetykom wierna jest także Kate Middleton. 

 

Według kosmetyczki księżnej - Deborah Mitchell, sekretem idealnej i świetlistej cery Kate jest... Nutella. Tak, Nutella. Kosmetyczka ostatnio w jednej z telewizji śniadaniowych pokazywała, jak wykonać maseczkę na bazie czekolady, orzechów, cukru i odrobiny tłuszczu palmowego, której składniki brzmią baaardzo podobnie do Nutelli. Kosmetyczka przyznała, że taką maseczkę bardzo często stosuje na swoich klientkach. Oprócz Kate Middleton są to m.in. Victoria Beckham, Kylie Minoque czy Gwyneth Paltrow. Wszystkie wymienione gwiazdy mają perfekcyjną cerę, maseczka więc musi działać. Masz ochotę wypróbować? 

 

Zobacz także: A więc to jest sekret perfekcyjnych włosów Kate Middleton!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Elegancja to chyba najlepsze słowo,...
Elegancja to chyba najlepsze słowo, które charakteryzuje styl księżnej Kate. Zobacz stylizacje z poprzednich lat i sprawdź jak zmieniał się jej styl.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze