Reklama
Reklama

Ewa Farna we wspaniały sposób udowodniła, że ma ogromny dystans do swojej figury

Ewa Farna we wspaniały sposób udowodniła, że ma ogromny dystans do swojej figury Ewa Farna we wspaniały sposób udowodniła, że ma ogromny dystans do swojej figury / Fot. www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial

Luiza Nowińska

02stycznia2017

Kochamy ją za to, co zrobiła!

Ewa Farna wiele razy udowodniła, że pełne kształty są dla niej powodem do dumy, a nie do kompleksów. Piosenkarka potrafi śmiać się ze swojej wagi i robi to we wspaniały sposób! Tak było między innymi podczas imprezy sylwestrowej.

 

 

A photo posted by Ewa Farna (@ewa_farna93) on Dec 31, 2016 at 4:09pm PST

 

Ewa na swoim Instagramie opublikowała zabawne zdjęcie, na którym zakłada spódnicę Eweliny Lisowskiej na swoje... udo! Pod fotografią napisała - "Ukradłam jej spódnicę i zmieściła nam swoją nogę. Obwód jej pasa, jak jedno moje udo, nie mogę, nie lubię jej". Dodatkowo na Instagramie Eweliny Lisowskiej pojawił się krótki filmik, na którym obie piosenkarki śmieją się z oryginalnych "przymiarek". 

 

 

Przypomnijmy, że Ewa Farna na scenie pojawiła się także w pamiętnym sylwestrowym makijażu z programu "Pytanie na Śniadanie" czym również udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. Uwielbiamy ją za niesamowite poczucie humoru. Tak trzymaj, Ewa! :) 

 

 

A photo posted by Ewa Farna (@ewa_farna93) on Dec 31, 2016 at 12:45pm PST

 

 

Zobacz także: Lewandowska odsłoniła ciążowy brzuszek. Jak wygląda? 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

O tym się mówiło... fot: Getty Imag...
O tym się mówiło... fot: Getty Image

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama