Reklama
Reklama

Jennifer Lopez pokazała zdjęcia córki! Podobna?

Jennifer Lopez pokazała zdjęcia córki! Podobna? Jennifer Lopez pokazała zdjęcia córki! Podobna? / www.instagram.com/jlo

Luiza Nowińska

30listopada2016

Czy czeka ją wielka kariera śladem mamy?

Jennifer Lopez przez wiele osób uznawana jest za najpiękniejszą kobietę na świecie. Uroda piosenkarki istotnie od lat zachwyca, ale rośnie jej spora konkurencja. Mowa oczywiście o córce piosenkarki, która już teraz bardzo przypomina przepiękną mamę.

 

 

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on Nov 28, 2016 at 10:34am PST

 

Jennifer Lopez zazwyczaj unika pokazywania zdjęć córki, ale ostatnio na Instagramie zamieściła kilka filmików ze swoją córeczką oraz jej zdjęcie. Większość osób w komentarzach pod zdjęciem twierdzi, że mama i córka są do siebie bardzo podobne. Ciekawe czy córkę Jennifer Lopez czeka wielka kariera śladem mamy...

 

Zobacz także: Jak Jennifer Lopez wygląda bez makijażu? Będziesz zaskoczona!

 

l
Reklama

Polecane wideo

Jak ustalić kto jest najpiękniejszy...
Jak ustalić kto jest najpiękniejszy? To naprawdę trudne zadanie, bo przecież gusta są różne. Jednak doktor Julian De Silva, który na co dzień pracuje w Centrum Zaawansowanej Kosmetyki Twarzy i Chirurgii Plastycznej w Londynie, opracował specjalny program, który analizuje twarze. Dzięki temu jest w stanie zmierzyć i ocenić kto jest najbardziej zbliżony do ideału. Program stworzony przez Silvę sprawdza odległości między oczami, brwiami, nosem i policzkami. Co jest wzorem ideału? To proporcje, które zostały określone już w starożytności (Leonardo da Vinci skorzystał z nich tworząc słynny rysunek „Człowiek witruwiański”). Program przeanalizował twarze znanych osób i w ten sposób powstała lista cele brytów, których rysy są najbardziej zbliżone do ideału!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama