Reklama
Reklama

Gdzie Agnieszka Woźniak-Starak spędza z ukochanym miesiąc miodowy?

Gdzie Agnieszka Woźniak-Starak spędza z ukochanym miesiąc miodowy? Gdzie Agnieszka Woźniak-Starak spędza z ukochanym miesiąc miodowy?/ fot. Instagram (@aganajezykach)

Marysia Widawska

12września2016

Będzie miesiąc miodowy roku?

Najpierw ślub roku, a teraz może miesiąc miodowy roku?

Nawet, jeśli nie interesujesz się światem celebrytów i plotek, na pewno słyszałaś o ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Staraka. Wszyscy do ostatniej chwili (goście też) zastanawiali się, gdzie odbędzie się ślub i jak będzie wyglądał. Przypominamy, że ślub pary odbył się w Wenecji.

Po ceremonii okrzykniętej ślubem roku (choć o ten tytuł konkuruje także ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana), wszyscy z niecierpliwością czekali na informację o tym, dokąd młoda para wybierze się na miesiąc miodowy.

 

 

Niestety... wciąż nie wiadomo, gdzie znajdują się nowożeńcy, ale na Instagramie właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia, z których można domyślać się, że Agnieszka i Piotr odpoczywają w jakimś egzotycznym miejscu.

 

Zobacz także: 9 ciekawostek o "Plotkarze", o których prawdopodobnie nie miałaś pojęcia

 

 

Wyglądają na bardzo szczęśliwych, zakochanych i zrelaksowanych. Gdzieś tam, z dala od fleszy fotoreporterów, Agnieszka i Piotr mogą cieszyć się czasem tylko we dwoje. Życzymy im niezapomnianego miesiąca miodowego, ale nie ukrywamy, że jesteśmy ciekawe, gdzie odpoczywają :). Może masz jakąś propozycję? A może prowadząca program "Azja Express" spędza miesiąc miodowy właśnie w Azji?

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Patrząc na zdjęcia Eizy Gonzalez ni...
Patrząc na zdjęcia Eizy Gonzalez nie jesteśmy zaskoczone tym, że Calvin Harris stracił dla niej głowę. Meksykańska aktorka i piosenkarka zachwyciła nas urodą! Tobie też się podoba? Fot. Instagram.com/eizagonzalez

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama