Reklama
Reklama

Brazylijska modelka zdecydowała się na najbardziej kontrowersyjną suknię ślubną?

Brazylijska modelka zdecydowała się na najbardziej kontrowersyjną suknię ślubną? Brazylijska modelka zdecydowała się najbardziej kontrowersyjną suknię ślubną? / Fot. Instagram (@topmagazine, isabellifontana)

Luiza Nowińska

11sierpnia2016

Czy suknia nie była zbyt odważna?

 Jedna z najpiękniejszych brazylijskich modelek powiedziała "TAK"! Izabeli Fontana 9 sierpnia poślubiła swojego narzeczonego - Diego Ferrero. Ceremonia zaślubin odbyła się na malowniczych Malediwach w otoczeniu plaży oraz idealnie błękitnej wody. 

 

A photo posted by Isabeli Fontana (@isabelifontana) on Aug 11, 2016 at 1:19am PDT

 

Izabeli na dzień swojego trzeciego już ślubu wybrała nietypową kreację marki Aqua de Coco (Izabeli jest jej ambasadorką). Suknia ślubna została zaprojektowana specjalnie dla modelki, według jej projektu. 

 

A photo posted by Glamurama (@glamurama) on Aug 9, 2016 at 12:35pm PDT

 

Kreacja była w całości prześwitująca, zdobiły ją jedynie subtelne kryształowe aplikacje układające się w tropikalne liście. To bardzo odważny wybór, jak na suknię ślubną - bielizna Isabelli była całkowicie widoczna. Stylizację uzupełnił delikatny makijaż, elegancka fryzura i kwiat we włosach. Co myślisz o taki rozwiązaniu. Czy to suknia odpowiednia na ślub? 

 

A photo posted by Ludovica (@souludovica) on Aug 9, 2016 at 1:40pm PDT

 

 

Zobacz także: Jaka suknia ślubna najbardziej pasuje do twojej sylwetki?                                                                                                                                                                               

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Zuhair Murad to projektant, o które...
Zuhair Murad to projektant, o którego sukniach ślubnych marzy właściwie każda panna młoda. Choć przez bajońskie sumy kreacji mogą sobie na nie pozwolić tylko arabskie lub rosyjskie milionerki, zdjęcia sukni nadal mogą być dla nas wspaniałym źródłem inspiracji. Najnowsza kampania kolekcji ślubnej na 2017 rok jak zwykle nie zawodzi - na tle błękitnego morza widzimy romantyczne stylizacje pełne prześwitów, koronek i zwiewnych materiałów. Te bajkowe i pełne subtelności suknie to kolejny dowód na to, że Zuhair Murad jest absolutnym mistrzem mody ślubnej. Wszystkie olśniewające suknie z kolekcji znajdziesz w naszej galerii!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama