Reklama
Reklama

Ty też mogłaś dostać w prezencie od Kylie jej kosmetyki!?

Ty też mogłaś dostać w prezencie od Kylie jej kosmetyki!? Ty też mogłaś dostać w prezencie od Kylie jej kosmetyki!? fot. Snapchat Kylie Jenner

Aleksandra Hangel

26lipca2016

Ale jakto!?

...Oczywiście jeśli byłaś w tego dnia w USA ;) Jak co rano przeglądałam dziś Snapchata i natknęłam się na bardzo interesujące Snapy Kylie. Zazwyczaj po prostu pomijam jej "my story", ale tym razem bardzo mnie zaskoczyła. Okazuje się, że Kylie chodziła po mieście i okolicznych domach i rozdawała przypadkowym dziewczynom swoje kosmetyki! Tak po prostu! Czy to nie wspaniała inicjatywa? Oprócz tego bardzo chętnie fotografowała się z nimi i widać było, że wspaniale się bawi. Bardzo doceniam, kiedy celebryci robią coś dla innych. Okazuje się więc, że gwiazda ma w sobie serce i odrobinę autentyczności. A jak ty byś zareagowała gdyby w twoich drzwiach stanęła dziś Kylie? ;)

Zobacz na poniższych zdjęciach relację z tego #summersurprise! :)

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Kendall i Kylie stworzyły kolekcję...
Kendall i Kylie stworzyły kolekcję dla dziewczyn, które uwielbiają wypady na plażę czy imprezy przy basenie, a przede wszystkim... dla tych, które uwielbiają podkreślać kobiece kształty. Zobacz wszystkie seksowne kostiumy, które znalazły się w kolekcji!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze