Reklama
Reklama

5 trików dla fanów garderoby Carrie Bradshaw!

5 trików dla fanów garderoby Carrie Bradshaw! 5 trików dla fanów garderoby Carrie Bradshaw! fot. Kadr z filmu "Seks w Wielkim Mieście"

Aleksandra Hangel

15lipca2016

Ułatwiają życie!

Marzysz o tym, aby rywalizować z Carrie Bradshaw na garderoby, ale nie masz miejsca lub budżetu? Te pięć wskazówek zapewnią maksymalizację wykorzystania miejsca i  brak bałaganu jednocześnie!

ubrania1

1. Bądź kreatywna

Spójrz na przestrzenie, które normalnie ignorujesz - pod łóżkiem, przestrzenie pod długimi sukienkami. Spójrz niżej i wyżej i wykorzystaj maksymalnie całą dostępną przestrzeń.

2. Zawieś swoje rzeczy

Dodanie haków na wewnętrznej stronie drzwi szafy na akcesoria, takie jak szaliki, paski i biżuteria to sprytna sztuczka przechowywania. 

3. Pomyśl o oświetleniu

Dodanie światła do wnętrza szafy nie tylko sprawia, że ​​ubrania wyglądają świetnie, ale pozwala zobaczyć wszystkie rzeczy. Dzięki temu już nigdy nie powiesz "O matko! To ja mam taką cudowną małą czarną?! Gdzie ona była przez cały ten czas?!" 

Światło odstrasza także wszelkie mole i inne szkodniki. 

4. Bądź bezwzględna

Wyrzucaj niepotrzebne ubrania na koniec każdego sezonu. Lata '90 już się skończyły i trzeba iść dalej. Jeśli tego nie zrobiłaś poddaj rzeczy z przyjaciółkami ponownej ocenie: oddać, sprzedać lub wyrzucić - Tak jak zrobiła to Carrie gdy przeprowadzała się ze swojego maleńkiego mieszkanka do mieszkania z Bigiem ;)

5. Kod koloru

Chociaż może to wydawać się trochę dziwne, układaj swoje ubrania w zależności od ich odcienia, dzięki czemu pod koniec układania twoje ubrania będą wyglądać tak efektownie, że prawdopodobnie nie będziesz chciała odejść od szafy. Na dodatek dzięki temu znajdziesz zawsze wszystko to, co potrzebujesz pamiętając jaki miało kolor ;)

 

l
Reklama

Polecane wideo

Ile stylizacji z "Seku w wielkim mi...
Ile stylizacji z "Seku w wielkim mieście pamiętasz?" Teraz będziesz miała wszystkie w jednym miejscu!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama