Reklama
Reklama

Anna Lewandowska będzie sprzedawać zdrowe batony!

Anna Lewandowska będzie sprzedawać zdrowe batony! Anna Lewandowska debiutuje z marką oferującą zdrowe batony! / Fot. Instagram (@annalewandowskahpba)

Luiza Nowińska

27czerwca2016

Ich cena bardzo pozytywnie zaskakuje!

Fitnessowe imperium Anny Lewandowskiej nadal się rozrasta! Gwiazda, która w swojej dziedzinie osiągnęła już prawie wszystkie nie poprzestaje na laurach i wyznacza sobie kolejne cele. Najnowszy z nich to rozwój marki "Foods by Ann", której flagowym produktem będą zdrowe batony energetyczne.

Foods by Ann - nowa marka Anny Lewandowskiej

Choć Anna Lewandowska często spotyka się z oskarżeniami ze względu na wygórowane ceny promowanych przez nią produktów, batony sygnowane jej nazwiskiem będą sprzedawane w bardzo przystępnej cenie - 5,99 zł. Jak napisała Ania na swoim blogu - " Jest to produkt unikatowy, który bezpośrednio kojarzy się z moją osobą. Moje batony to forma zdrowej, funkcjonalnej przekąski. Świetnie sprawdzą się jako lunch lub posiłek okołotreningowy". 

Batony na rynku ma wyróżniać przede wszystkim dobry skład - "Surowce, z których batony powstają pochodzą ze sprawdzonych źródeł, są naturalne i zdrowe. Gwarantuję ich jakość i bezpieczeństwo spożycia. Nie ma chemicznych wspomagaczy i dodanych cukrów. To naprawdę zdrowe przekąski dla aktywnych ludzi!" - zapewnia Anna Lewandowska.  

Batony Anny Lewandowskiej

Batony Anny Lewandowskiej mają być kierowane przede wszystkich do sportowców do osób aktywnych fizycznie. Nic więc dziwnego, że jako pierwsi spróbowali ich Robert Lewandowski oraz Wojciech Szczęsny. Z taką promocją Annę Lewandowską z pewnością czeka sukces. ;)

 

Zobacz także: Co Anna Lewandowska dostała od Roberta z okazji 3. rocznicy ślubu?

 

 

Reklama

Polecane wideo

Partnerką Grzegorza Krychowiaka jes...
Partnerką Grzegorza Krychowiaka jest pochodząca z Francji Celia Jaunat. Celia jest modelką i ma 25 lat. / Fot. Instagram (@grzegorz.krychowiak)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama