Reklama
Reklama

Powstał pierwszy w Polsce EyeBar, w którym priorytetem są twoje brwi!

Powstał pierwszy w Polsce EyeBar, w którym priorytetem są twoje brwi! Powstał pierwszy w Polsce EyeBar, w którym priorytetem są twoje brwi! fot. mat.prasowe
TAGI: uroda

Aleksandra Hangel

15maja2016

...ale brwi to dopiero początek!

Czy ty również marzyłaś o miejscu, w którym ktoś zaopiekuje się tobą w miły i profesjonalny sposób? Masz dość "salonów kosmetycznych", w których czujesz się jak bankomat i nie widzisz efektów po wyjściu z nich? My też się tak czujemy, dlatego jesteśmy zachwycone, że w Warszawie powstał pierwszy w Polsce EyeBar! Założyły go dwie, wspaniałe i silne kobiety, które połączył ten sam problem - nikt nigdy nie potrafił zaopiekować się ich brwiami, manicure'm i makijażem. Eliza i Ola stworzyły dla kobiet miejsce, w którym ekspresowo przejdziesz poranną metamorfozę w miłym towarzystwie stylistek i z ulubioną kawą :)

 

Jak same mówią, nie chcą być kojarzone z salonami kosmetycznymi. Są unikatowym barem beauty, w którym każda z nas może poczuć się wyjątkowo :) Najlepsze jest to, że to jedyne miejsce w Polsce, gdzie brwi reguluje się za pomocą nici! Dzięki temu można pozbyć się najdrobniejszych włosków, których nie widać gołym okiem!

W ofertę EyeBaru wchodzi również wykonanie profesjonalnego makijażu, zarówno na co dzień jak i na wyjście. Możesz także zrobić u nich piękne paznokcie i wystylizować fryzurę. 

Zachęcamy do odwiedzenia tego wspaniałego miejsca!

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Okrzyknięta kolejną it-girl, dwudzi...
Okrzyknięta kolejną it-girl, dwudziestojednoletnia modelka Gigi Hadid już nie raz udowodniła, że bezbłędnie trafia w sedno modowych trendów.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze