Reklama
Reklama

Już wkrótce XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy

Już wkrótce XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy fot. KAPIF

Dominika Czech

12stycznia2016

Do XVII Charytatywnego Balu Dziennikarzy pozostały niecałe dwa tygodnie. Impreza odbędzie się już 23 stycznia 2016 roku w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej.

Od początku grudnia trwają aukcje darów przekazanych Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy przez największe redakcje i stacje telewizyjne, dziennikarzy oraz ludzi dobrego serca. Gwiazdy wspierające Fundację apelują o pomoc dla dzieci.

- Podarujmy szczególny prezent, który przyniesie radość i nadzieję najbardziej pokrzywdzonym przez los. Zapraszam Państwa do udziału w licytacji - zachęca Karolina Szostak. Na aukcji wylicytować można kolację z dziennikarką Polsatu w restauracji Pausa Włoska Czesława Mozila.

 

 

Aukcje na stronie charytatywni.allegro.pl/baldziennikarzy potrwają do 22 stycznia 2016 roku. Dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych Fundacji „Dorastaj z Nami” wspierającej osierocone dzieci funkcjonariuszy publicznych, Fundacji „Po Drugie” otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym, Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

- Dawanie jest równie przyjemne jak otrzymywanie, dlatego wspólnie z polskimi projektantami postanowiliśmy włączyć się do akcji. Zachęcam do licytacji ręcznie wykonanych prac przez takie osobowości branży mody jak Mariusz Przybylski, Paprocki & Brzozowski, Natasha Pavluchenko i wielu innych. W życiu każdego z nas pojawił się kiedyś ktoś, kto wyciągnął do nas pomocną dłoń, Nie wahajmy się więc zrobić tego samego - powiedziała Urszula Wiszowata redaktorka portalu fashionbiznes.pl i ekspertka Chanel, pomysłodawczyni akcji, która zaprosiła największych polskich projektantów do przygotowania dla Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy kolekcji kartek

noworocznych.

Wylicytować można także fotoobraz autorki Zdjęcia Roku Aleksandry Łogusz przedstawiający Warszawę z dachów wieżowców oraz męskie zakupy w H&M i sesję zdjęciową z Kamilem Pawelskim, prowadzącym blog Ekskluzywny Menel. Do najciekawszych pozycji należą m.in. wizyta na planie serialu Singielka oraz metamorfoza u Macieja Wróblewskiego prowadzącego program „Afera fryzjera” w TVN Style, który na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski i każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Kolejna wyjątkowa aukcja to dzień z Agnieszką Jastrzębską, początek w studiu TVN, gdzie zwycięzca będzie mógł śledzić przygotowania do występu w „Dzień Dobry TVN”, a potem udział

w kolegium redakcyjnym Jastrząb Post.

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała w 1998 roku z potrzeby serca dziennikarzy różnych mediów i jest organizacją non-profit, której nadrzędny cel to pomoc najbardziej potrzebującym.

 

 

 

źródło: mat, prasowe

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Kto przybył na imprezę organizowaną...
Kto przybył na imprezę organizowaną przez Omenę Mensah?/fot. kapif.pl

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama