Reklama
Reklama

Przenieśmy się do krainy dzieciństwa!

Przenieśmy się do krainy dzieciństwa! Przedstawienie H2O w Teatrze Małego Widza w Warszawie/ fot. Arkadiusz Wrzesień

Bożena Szwarc

02grudnia2015

Magia w Teatrze Małego Widza

Praca, szkoła, codzienne obowiązki. Masz czasami ochotę zwolnić tempo? Pamiętasz te beztroskie czasy, gdy byłaś małą dziewczynką, a twój dzień był wypełniony zabawą i szaleństwem? Jeżeli chciałabyś znowu poczuć się tak, jak za dawnych, dziecięcych lat, to polecamy wizytę w "Teatrze Małego Widza" w Warszawie. 

 

"Teatr Małego Widza" to jedyny w Polsce Teatr dla widzów już od 1 roku życia, który traktuje małych odbiorców sztuki poważnie. Spektakle dla dzieci przygotowywane są przez profesjonalnych aktorów, są niezwykle ciekawe i ogromnie inspirujące. Porywają w świat wyobraźni nie tylko maluchy, ale i ich dorosłych opiekunów, więc jeżeli jesteś Mamą, to możesz pójść ze swoim maluchem i dobrze się bawić. Jeżeli nie jesteś mamą, to możesz iść sama, albo z przyjaciółką i też fajnie spędzisz czas, bo wizyta w tym Teatrze,  to niezwykła przygoda dla wszystkich jej uczestników. 

Większość spektakli przeznaczonych jest dla dzieci w wieku 1-5 lat, jednak są też przedstawienia dla starszych dzieci, w wieku 5-10 lat. Pomysł na ten Teatr bazuje na koncepcji mającej na celu wychowanie przez sztukę, rozbudzanie potrzeb piękna i kultury wyższej od najmłodszych lat.

 

Ostatnio odbył się wyjątkowy spektakl H2O, który wciągnął wszystkich widzów, jak nurt rwącej rzeki! Była bitwa morska na gąbki, koncert muzyki na trzy krople i wodną parę.

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Berry Trifle 
Duży słój ze świątec...
Berry Trifle Duży słój ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o orzeźwiającym zapachu owoców jagodowych zatopionych w delikatnym kremie waniliowym. Do nabycia tutaj: www.goodies.pl

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze