Reklama
Reklama

Pomóż psiakom! Weź udział w akcji "Karma wraca"

Pomóż psiakom! Weź udział w akcji "Karma wraca"

Wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie i udostępnisz je na swojej tablicy, a jeden z kilku tysięcy Psiaków ze schronisk dostanie michę pełną karmy – tak w skrócie można opisać świąteczną akcję „Karma wraca”.

W ramach III edycji opieką objęto 16 schronisk w największych polskich miastach. Łącznie mieszka w nich ponad 6 000 Psiaków, które czekają na kochający dom. Czy uda się nakarmić je wszystkie?


„Karma wraca” to hasło całej inicjatywy – dobro, które dajemy, prędzej czy później do nas wraca. Fundacja wierzy, że najefektywniejszym sposobem pomagania jest działanie „pomagania przy okazji”, które promuje. Tym razem jest to także okazja do doskonałej zabawy.


Oto 3 proste kroki do wzięcia udziału:

 

(1) robisz zdjęcie z hasłem  „Karma wraca”

(2) udostępniasz je (publicznie!) na swoim profilu społecznościowym – koniecznie dodając 3 hasztagi:  #1selfie1posiłek #karmawraca #karmimypsiaki.

(3) Na końcu Fundacja Sarigato przekazuje posiłki do schronisk z całej Polski. Przekazanie karmy będzie możliwe dzięki Partnerowi akcji, którym jest butik poświęcony czworonożnym ulubieńcom „Dog-a-porter”.


Hasło „Karma wraca” ma również zachęcić do regularnego pomagania. W święta każdy z nas czuje, że warto pomagać – istotne jest jednak uświadomienie sobie, że nie musimy robić tylko tego raz w roku.  To również okazja do dyskusji na temat bezdomnych zwierząt w schroniskach.

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze