Reklama
Reklama

Rusza "Love Island Polska". O co chodzi w randkowym show, które bije rekordy popularności?

Rusza "Love Island Polska". O co chodzi w randkowym show, które bije rekordy popularności? fot. www.facebook.com/loveislandpolska

Polską edycję telewizyjnego hitu poprowadzi Karolina Gilon. Start programu już we wrześniu.

"Love Island Polska" w Polsacie zagości na naszych małych ekranach już we wrześniu. 

To program typu reality show, w którym występują osoby wyłonione na castingach (we wcześniejszych edycjach w Wielkiej Brytanii, byli to celebryci).

- „Love Island” to hit wśród programów telewizyjnych, a jego uczestnicy zyskują wszędzie ogromną popularność - mówi Ewa Wojciechowska, szef działu PR. - Show budzi ogromne emocje, zarówno wśród uczestników jak i widzów. Nic dziwnego, w końcu chodzi o dobrą zabawę! Teraz przyszedł czas na polską wersję. Single i singielki, którzy zostaną wybrani w castingu, zamieszkają pod jednym dachem ekskluzywnej willi, do której nikt z zewnątrz nie ma dostępu. Uczestnicy nie mają telefonów, dostępu do internetu, a kamery rozmieszczone w całym domu śledzą każdy ich ruch. Osoba, której nie uda się znaleźć pary musi opuścić "Love Island". Na jej miejsce pojawia się nowy bohater, który pragnie szczęścia i może zachwiać dotychczasowymi układami…

"Love Island" jest globalnym formatem, który był emitowany w Niemczech, Australii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA. W każdym z krajów program bije rekordy popularności. W Polsce poprowadzi go Karolina Gilon.

Zasady programu "Love Island Polska"

Oczywiście relacje między uczestnikami to nie zawsze miłość. Bez względu na to, czy połączy ich koleżeństwo, przyjaźń, czy po prostu umowa - dobieramy się w parę, żeby nie odpaść - zostają w programie. Uczestnicy show w trakcie trwania programu mogą zmieniać pary lub pozostawać w tych, w których już są. Jednak posiadanie pary nie zawsze gwarantuje pozostanie na wyspie.

Widzowie mogą głosować na te osoby, które ich zdaniem powinny zostać wyeliminowane z walki o główną nagrodę. W trakcie show, uczestnicy dostają do wykonania wiele zdań i często stają przed wyzwaniami - scenarzyści nie tylko sprawdzają ich umiejętności umysłowe, ale i fizyczne. Zwycięstwa często są nagradzane dodatkowymi upominkami. 

Program nie bez powodu jest porównywany do show "Big Brother", ponieważ każdy ruch uczestników śledzą kamery. A to znaczy dokładnie tyle, że każdy z wyspiarzy może zdobyć serce nie tylko drugiej osoby, ale też widzów, którzy pomogą mu głosowaniem zostać w show.

Casting i zgłoszenie do "Love Island Polska" 

Do programu mogą zgłaszać się single w wieku 18-35 lat. Każdy z uczestników musi być gotowy na 7-tygodniową izolację od świata. W pierwszym etapie castingu należy wypełnić ankietę, która jest udostępniona na stronie internetowej programu.

Produkcja jeszcze nie podała wysokości głównej wygranej, ale mówi się nawet o 100 tysiącach złotych. 

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama