Reklama
Reklama

Ruszają pracę nad kontynuacją "Seksu w wielkim mieście"

Ruszają pracę nad kontynuacją "Seksu w wielkim mieście" fot. Getty Images

Jedna z naszych ulubionych produkcji wraca na mały ekran!

Nie doczekamy się raczej trzeciej części filmu "Seks w wielkim mieście", ale wszystko wskazuje na to, że prace nad kontynuacją serialu mają się znakomicie!

Candice Bushnell w sierpniu wyda książkę o tytule "Czy jest jeszcze seks w mieście?", która będzie bazą dla scenariusza Paramount Television. W pilocie zobaczymy losy kobiet z Nowego Jorku, które jak zwykle są zafiksowane na punkcie przyjaźni, randek, małżeństwa i seksu. Główna różnica między nimi a bohaterkami oryginalnej serii "Seks w wielkim mieście" będzie wiek - obecne mają po 50 lat. 

"Seks w wielkim mieście" był kamieniem milowym dla mnie i wielu kobiet z mojego pokolenia - powiedziała Nicole Clemens, prezes Paramount. - Naprawdę cieszymy się z tej kontynuacji. Oczywiście na tytułowe pytanie mamy tylko jedną odpowiedź: "Tak! W mieście jest jeszcze więcej seksu".

Więcej seksu w seksie

Z tym podejściem zgadza się sama autorka. 

- Kiedyś jak miałaś 50 lat mało pracowałaś, byłaś na emeryturze, miałaś sporo czasu na hobby i przyjaciół. W dużym skrócie można powiedzieć, że kiedyś ludzie po prostu mieli czas się starzeć. A teraz? Ćwiczymy, zakładamy nowy biznes, przeprowadzamy się, uprawiamy przygodny seks. Jestem zachwycona, że pokażemy złożony los dzisiejszych 50-latek - powiedziała Candace Bushnell.

"Seks w wielkim mieście" był produkowany w latach 1998-2004 przez stację telewizyjną HBO. Po sukcesie serialu powstały także dwa filmy będące kontynuacją losów serialowych bohaterów. 

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama