Reklama
Reklama

Kup nowy samochód do 40 tyś. dopasowany do Twoich wymagań

Kup nowy samochód do 40 tyś. dopasowany do Twoich wymagań Fot. Opel/Shutterstock
30października2014

Koniec z nudą na drogach! Masz już dość szarych samochodów? Producenci aut pozwolą ci stworzyć wymarzone cztery kółka, które najlepiej oddadzą twoją osobowość.

Kto by pomyślał jeszcze dziesięć lat temu, że niedługo będzie można skonfigurować samochód tak, aby swoim wyglądem oddawał nie tylko nasz charakter, ale przy okazji pasował na przykład do naszego stylu ubierania się. Zastanawiając się, jaki nowy samochód kupić, możesz rozważyć jedną z opcji, która pozwoli ci dobrać w nim niemal każdy detal. I nie mówimy o samochodach, za cenę których mogłabyś kupić apartament w Warszawie.

Co oferuje rynek?

Kupując nowy samochód do 40 tys. zł, mamy do dyspozycji kilka ciekawych wariantów. Na rynku jest już dostępny kultowy Fiat 500, który daje możliwość nie tylko wyboru koloru nadwozia z bardzo szerokiej palety barw, ale również „kolorowania” detali lub oklejenia samochodu fabrycznymi naklejkami o różnych wzorach. W 2013 roku pojawił się Opel Adam, który również umożliwia stworzenie tego jedynego, wyjątkowego egzemplarza. Niestety, cena jego podstawowej wersji lekko wykracza ponad wskazane powyżej ramy.

 


Źródło: http://www.opel.pl/gama-opel/salon-opla/samochody/adam/index.html


Lifestyle po japońsku

Niedawno w salonach pojawiła się nowa Toyota Aygo - w stworzonym od nowa, odważnym stylu, z zadziornym znakiem X na przedzie. Wygląd japońskiego samochodu możemy dopracowywać do takiego stopnia, że stworzymy auto, które będzie w stu procentach unikatowe. Jednak co w momencie, gdy wybrana kolorystyka samochodu przestanie nam odpowiadać? Producent pomyślał również o tym. Wiele elementów nadwozia i wnętrza możemy szybko zdemontować i założyć nowe wersje (w innych barwach). Zmienimy w ten sposób przedni grill, zderzaki lub wykończenia błotników. Dokonanie małej rewolucji jest możliwe także we wnętrzu pojazdu: poprawimy wygląd konsoli centralnej, zegarów, nawiewów, a także panelu wokół lewarka skrzyni biegów. Dla fanek wiatru we włosach producent przygotował wersję "x-wave". Będzie ona wyposażona w elektrycznie otwierany dach materiałowy. W sam raz na podbój miasta w upalne dni.Źródło: http://www.toyotanews.pl

Nie tylko wygląd

W dzisiejszych czasach nie musimy się obawiać, że małe, miejskie samochody będą wybrakowane pod względem wyposażenia czy też nie będą wystarczająco bezpieczne. We wspomnianych modelach znajdziemy pakiet poduszek powietrznych oraz kurtyn, które zadbają o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Do tego w standardzie znalazł się ABS, zapobiegający blokowaniu kół, oraz system kontroli trakcji, który przydaje się nie tylko zimą. Pod maską z kolei pracują oszczędne silniki, które zapewnią odpowiednią dynamikę jazdy w mieście. Jeśli więc zależy ci na solidnym, a w dodatku pięknym samochodzie, masz w czym wybierać!


Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama