Reklama
Reklama

Nie masz pomysłu co robić w weekend?

Nie masz pomysłu co robić w weekend? fot. Materiały prasowe

Katarzyna Lemanowicz

10maja2019

Śpieszymy z pomocą i podpowiadamy, jaki film powinnaś koniecznie zobaczyć!

A w roli głównej jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd Hollywood – Charlize Theron. Towarzyszy jej Seth Rogen – który potrafi dosłownie każdego rozśmieszyć do łez.

Zgadzasz się ze stwierdzeniem, że przeciwieństwa lubią się przyciągać oraz, że czasem najbardziej zgrane są te niedobrane pary?

Jeśli tak, to koniecznie zobacz komedię „Niedobrani”.

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa, przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne. 

Gdy Fred Flarsky spotyka po latach swoją dawną nianię Charlotte Field, w której kochał się skrycie jako nastolatek, on jest bezrobotnym dziennikarzem, a ona amerykańską Sekretarz Stanu. Wydaje się, że nie ma na świecie bardziej niedobranej pary. A jednak coś iskrzy. I to na tyle intensywnie, że Charlotte wbrew protestom doradców, zatrudnia Freda jako autora swych przemówień. Facet ma dobre pióro, jeszcze lepsze serce, ale w wielkim świecie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Ona zaś właśnie ogłasza swą kandydaturę na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę. Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona…

Zobacz zwiastun "Niedobranych"

Rewelacyjna, zabawna komedia, idealna na weekendowy relaks w kinie. 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama