Reklama
Reklama

Galeria i pop-up bar włoskiej legendy otwierają się w Hali Gwardii

Galeria i pop-up bar włoskiej legendy otwierają się w Hali Gwardii fot. Materiały prasowe

Katarzyna Lemanowicz

14grudnia2018

Nie masz planów na weekend? Koniecznie zajrzyj do Hali Gwardii

W wyjątkowych wnętrzach Hali Gwardii, legendarna marka przygotowała dla wszystkich fanów sztuki, mody i włoskiego stylu najgorętsze miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. To właśnie tutaj Campari przeprowadzi gości przez świat smaku, koloru, zapachu i dźwięku.

Campari od zawsze związane jest ze światem sztuki. Od samego początku istnienia pochodząca z Mediolanu marka inspiruje i wyznacza trendy w modzie, sztuce czy też szeroko pojętym stylu życia. Teraz atmosfera włoskiego dolce vita będzie dostępna także dla mieszkańców stolicy.


fot. Materiały prasowe

Campari otwiera w Hali Gwardii pop-up bar i najprawdziwszą galerię sztuki REDART, inspirowaną historią krwistoczerwonej marki i jednym z najsłynniejszych koktajli na świecie, Negroni.

W tej specjalnie przygotowanej przestrzeni goście będą mogli delektować się sztuką stworzoną przez młodych artystów przy akompaniamencie pysznych drinków i nastrojowej muzyki. Kuratorem galerii REDART będzie Mateusz Machalski, a swoje prace zaprezentują jeszcze Agata Dudek, Bartłomiej Walczuk znany pod pseudonimem Mr. Osom, Małgorzata Nowak i Igor Kubik. Za barem staną barmani będący laureatami Campari Academy – zaprezentują kunszt barmański oraz autorskie koktajle bazujące na legendarnym Negroni.

To jednak ledwie ułamek czekających na gości atrakcji, które dostępne będą od piątku do soboty w godzinach 13.00-1.00, a w niedziele do godz. 23.00.

Co się będzie działo dzisiaj - PIĄTEK 14.12

Do 21:00 jeszcze masz okazję skorzystać z włoskiej strefy gastro - antipasti

19:00 - 01:00 DJ  

20:00 - 23:00 Guest shifty: Anna Gęślicka, Filip Wieczorek i Sara Kowalczyk (koktajle: Lekkość Bytu, Campari Sorriso i Labbra Ross)

21:00 Koncert: Novika i Lex

 

15.12 SOBOTA 

13:00 otwarcie strefy

13:00 wystawa prac artystycznych

13:00 - 21:00 włoska strefa gastro - antipasti  

19:00 - 01:00 DJ  

20:00 - 23:00 Guest shifty: Patryk Kozyra i Jarosław Gaweł (koktajle: Gorzki na wakacjach i Sempre Negroni) 

21:00 Koncert: Mary Spolsky

 

16.12 NIEDZIELA

13:00 otwarcie strefy

13:00 wystawa prac artystycznych

13:00 - 21:00 włoska strefa gastro – antipasti

 

Campari to współczesny, przyciągający uwagę klasyk. Receptura, która pozostaje niezmieniona, powstała w Novarze w 1860 r. i jest podstawą kilku najbardziej znanych na świecie koktajli. Campari to napój alkoholowy uzyskiwany z naparu z gorzkich ziół, aromatycznych roślin oraz owoców zmieszanych z alkoholem i wodą. Dzięki żywemu, czerwonemu kolorowi, intensywnym aromatom i inspirującemu smakowi Campari stanowi od zawsze synonim intrygującej przyjemności, rozwijającej się w urzekające smakowe doświadczenie. Wartości te uczyniły markę Campari sławną na całym świecie jako symbol pełnego pasji włoskiego stylu i doskonałości.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama