Reklama
Reklama

Weekendowy horoskop: sprawdź, kim jest twoja przyjaciółka!

Weekendowy horoskop: sprawdź, kim jest twoja przyjaciółka! Weekendowy horoskop: sprawdź, kim jest twoja przyjaciółka! / Fot. iStock

Lena Sikor

15lipca2018

Nam się sprawdza - a tobie? ;)

BARAN

Słodka przyjaciółka. Kobieta Baran wszystko wybaczy, wszystko zrozumie, wszystko zaakceptuje. Ale w zamian czeka na to samo. Dlatego, jeśli o trzeciej nad ranem wezwą cię do baru i wręczą nieco nietrzeźwe sapiące jagnię, zawinięte w obrus - zaciśnij zęby i zamów taksówkę. I nie waż się jej później tego wypominać! Według pani Baran, wymówki nie są możliwe w przyjaźni, a kto nie jest przyjacielem, jest wrogiem.

BYK

Przyjaciółka planująca. Pani Byk uwielbia planować życie, zwłaszcza cudze. Więc jeśli chcesz schudnąć, wyjść za mąż, albo posadzić kilka jabłoni na działce, której jeszcze nie masz - skontaktuj się z Bykiem, a ona szczegółowo opowie co zrobić i jak zrobić. A gdybyś uznała, że wolałabyś jednak coś innego - w tym momencie pani Byk przedstawi plan B, C, D i może E, i każe działać bez marudzenia. I tym bardziej nie odpuści, dopóki nie pokażesz jej rezultatu. 

BLIŹNIĘTA

Przyjaciółka uniwersalna. Bliźniaczka jest przygotowana na każdą imprezę, oprócz głodówki (chyba, że będzie wino). Jednocześnie zawsze możesz pogadać z nią od serca, bo pani Bliźniak potrafi słuchać, tak samo jak i mówić. Na szczęście ta wrodzona gadatliwość Bliźniąt nie rozprzestrzenia się na tajemnice, których strzegą jak skarb. I gdzie tu haczyk? Proszę bardzo - Bliźniaczka jest tak bardzo towarzyska, że każda dziewczyna już po jednej imprezie uważa się za jej najlepszą przyjaciółkę. Ha, naiwna! Do kręgu prawdziwych przyjaciółek trafiają wybrane osoby. I nie jest tak, że te wybrane maja szczęście, bo przerażająca głębia Bliźniaczej duszy nie jest doświadczeniem dla osób o słabych nerwach.

RAK

Wierna przyjaciółka. Przyjaźń z kobietą Rakiem to przyjaźń na całe życie. Jej dom jest zawsze dla ciebie otwarty, tak samo jak jej dusza, torebka i lodówka. Pani Rak dochowa tajemnicy, podstawi ramię do płaczu i kupi coś słodkiego na poprawę humoru. Jedyną rzeczą, której przyjaciółce spod znaku Raka robić nie wolno - to tłumaczyć, że jesteś dużą dziewczynką, i sama wiesz jak żyć. Kobieta Rak wie najlepiej! Ona mówiła ci, żebyś nie spotykałaś się z tym durniem? No właśnie! Pij to mleko. Tak, ona wie, że nie lubisz, ale jest zdrowe. Pij!

LEW

Przyjaciółka królowa. Z Lwicą chcą przyjaźnić się wszystkie kobiety, bo to nie przyjaźń, a prawdziwy fajerwerk! Kobieta Lew nigdy nie obarcza przyjaciółki własnymi problemami, rzadko prosi o pomoc, nie zapomina o kosztownych prezentach i rozrywkach. Ponadto wrodzona szlachetność nie pozwala Lwicy nawet kątem drapieżnego oka spojrzeć na cokolwiek, co należy do przyjaciółki (dzielni rycerze pozostają na swoim miejscu). To wszystko możesz otrzymać pod jednym warunkiem - musisz zgodzić się na rolę faworytki Jej Królewskiej Mości. Pamiętaj jednak, że konkurencji Lwica nie toleruje, a próbę złamania hierarchii wyczuje, zanim o niej pomyślisz. A wtedy zaboli.

PANNA

Mądra przyjaciółka. Możesz zwrócić się do Panny z każdym problemem, a ona natychmiast rozbierze go na części i złoży z powrotem, proponując rozwiązanie. Właśnie do Panny możesz zadzwonić w środku nocy, bo będzie słuchać twoich szlochów aż do rana. Pannie można podrzucić koty, psy, dzieci i paprotki - ona zajmie się nimi lepiej niż własna matka. Jedynym problemem jest to, że Panny nie da się oszukać. Ona słucha, jak doświadczony psychoanalityk, więc wszystkie ukryte sekrety sypią się jak po serum prawdy. A Panna to wszystko zapamiętuje. Co prawda nigdy nie kłóci się z przyjaciółkami z własnej inicjatywy. Ale jeśli ktoś chce się pokłócić z Panną... Współczujemy.

WAGA

Przyjaciółka omdlewająca. Byle co - pani Waga mdleje, bo życie to ból i rozpacz, wszyscy umrzemy, a nasze prochy podepczą kopyta koni złowrogich jeźdźców apokalipsy... Fajnie, co? Kobieta Waga, nawet podczas omdlenia (średnio 8 razy dziennie) panikuje dość uroczo. Poza tym nie brakuje pomocnych osób, a Waga to docenia, uwielbia i odwdzięcza się troską. Przyjaźń z kobietą Wagą jest nie tylko łatwa i przyjemna, ale także opłacalna. Oczywiście, pod warunkiem, że masz naprawdę mocne nerwy.

SKORPION

Przyjaciółka niebezpieczna. Lepiej ukryj przed nią wszystko, co jest ci naprawdę bliskie. W przeciwnym razie, pani Skorpion uważnie przeanalizuje każdy detal i we właściwym momencie użyje wszystkiego przeciwko tobie. To znaczy, tobie będzie się wydawało, że przeciwko tobie, dlatego ją przeklniesz i rozedrzesz na strzępy. W rzeczywistości kobieta Skorpion, jako prawdziwa manipulatorka, jedynie postanowiła, że twoje życie powinno się zmienić, dopóki nie jest za późno. I po prostu zapomniała zapytać cię o zdanie.

STRZELEC

Przyjaciółka okrutna. To znaczy, wszystkie inne znaki zodiaku uważają, że kobieta Strzelec jest okrutna, a ona po prostu nigdy nie kłamie osobom, które kocha. A prawda jest taka, że pani Strzelec kocha swoje przyjaciółki szczerą i zaciekłą miłością. Więc kiedy usłyszysz od niej coś w stylu "To nie sukienka cię pogrubia, ale trzeba mniej jeść", albo "TO jest ten twój książę? Co ty w nim widzisz? Dużego członka i modne tenisówki??", pamiętaj, że ona nie mówi tego po złości. Przyjaciółka Strzelec po prostu cię kocha. A tak przy okazji - to wszystko prawda. Ups.

KOZIOROŻEC

Przyjaciółka dyktator. Pani Koziorożec wybiera sobie jedną przyjaciółkę na całe życie, która popiera jej ideały i zgadza się z każdym słowem. Żelazną ręką kieruje nieświadome niczego biedactwo w stronę szczęścia. I uwierz - jeśli chodzi o upór kobiety Koziorożca, zdecydowanie łatwiej ją zastrzelić, niż wytłumaczyć, że nie ma racji. A poza tym wszystkim, ona ma rację.

WODNIK

Przyjaciółka idealna: z Wodniczką fajnie się napić, fajnie pójść na shopping, fajnie obgadać kolejnego eks. Pani Wodnik jest zawsze otwarta na dialog i zawsze jest gotowa do pomocy - coś poradzić, dać się wypłakać, pożyczyć pieniądze i skoczyć po wino. Generalnie, przyjaźń z Wodniczką to najprzyjemniejsza rzecz w skali światowej! O ile nie zapomnisz o najważniejszym: takich jak ty (najlepszych przyjaciółek), Wodniczka ma jeszcze ze 43. Ustaw się w kolejce.

RYBY

Przyjaciółka wrażliwa. Nie uda ci się zgadnąć, że nadepnęłaś jej na płetwę, ponieważ Rybka najczęściej kłóci się na zasadzie "sama coś wymyśliłam i sama się obraziłam". Co lepsze, błagać o przebaczenie nie musisz. W rzeczywistości, Ryby kłócą się z koleżankami, aby móc w samotności zalegnąć na dnie - zbyt bliskie kontakty je męczą. Rybka jest za to wyjątkowo udaną przyjaciółką na odległość. Spotkanie trzy razy w roku to i tak wyczyn.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

W tych tematach z nikim nie dogadas...
W tych tematach z nikim nie dogadasz się tak, jak z najlepszą przyjaciółką!   Fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama