Reklama
Reklama

Największe ABSURDY z seriali młodzieżowych, które nie mają sensu w prawdziwym życiu!

Największe ABSURDY z seriali młodzieżowych, które nie mają sensu w prawdziwym życiu! Fot. The CW

Beata Dżumaga

15czerwca2018

Żadna z nas nie chodziła do *takiej* szkoły

Jeśli wierzyć serialom młodzieżowym, lata spędzone w liceum upływają głównie na szalonym imprezowaniu, nieustannym chodzeniu na randki, a nawet na rozwiązywaniu zagadek rodem z powieści kryminalnych. Nikt nie ma czasu na naukę ani na chodzenie na zajęcia!

 

Zobacz także: 10 ciekawostek o "13 powodach", które MUSI znać każda fanka!

 

I chociaż jesteśmy wielkimi fankami takich produkcji jak "Riverdale", "13 powodów", "Pretty Litte Liars", "Plotkara" czy inne podobne tytuły, nie możemy przymknąć oka na te absurdy, które w zupełnie nierzeczywisty sposób pokazują życie nastolatków. Oto najbardziej absurdalne motywy z seriali o nastolatkach, które w prawdziwym życiu nie mają najmniejszego sensu!

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

 1. Ryby
 
Ryby to osta...
 1. Ryby   Ryby to ostatni znak w kalendarzu zodiakalnym, dlatego wiąże się z nim mądrość, która pojawia się tylko wraz z doświadczeniem życiowym. Mówi się, że jeśli urodziłaś się jako Ryby, jesteś nieuchronnie przywiązana do swojej duchowości. Twoje postrzeganie świata ziemskiego przeplatane jest obrazami z wyobraźni, które nie są łatwo dostrzegalne gołym okiem. Niektórzy twierdzą nawet, że tylko najstarsze z dusz rodzą się jako Ryby. To tłumaczy ich mądrość i drzemiący w nich mistycyzm. Ryby mają też zdumiewająco rozbudowaną podświadomość. Ogromna ilość osób urodzona pod tym znakiem doświadczyła kiedyś paranormalnych zjawisk. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze