Reklama
Reklama

6 najbardziej problematycznych odcinków “Seksu w wielkim mieście”

6 najbardziej problematycznych odcinków “Seksu w wielkim mieście” Fot. HBO

Beata Dżumaga

08czerwca2018

Dzisiaj na pewno by nie przeszły!

“Seks w wielkim mieście” w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny. Z tej okazji przypominamy sobie najlepsze odcinki tego kultowego show wyprodukowanego przez HBO. W trakcie 6 sezonów przygody Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy dostarczały nam nie tylko wiele rozrywki, ale też bardzo cennych życiowych lekcji, przede wszystkim na temat kobiecej przyjaźni, związków i seksu.

 

Zobacz także: “Seks w wielkim mieście” WYBITNIE ilustruje najczęstsze problemy w związkach!

 

Niestety oglądając “Seks w wielkim mieście” po 20 latach od wyemitowania pierwszego odcinka trudno oprzeć się wrażeniu, że wiele scen było bardzo problematycznych. Dziś, w dobie poprawności politycznej, sporo z nich nie mogłoby mieć miejsca! Portal indy100.com stworzył listę najbardziej oburzających scen z “Seksu w wielkim mieście” - i trudno się z nimi nie zgodzić. Też jesteś tego zdania?

  

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

„Przeszłość  jest jak kotwica,...
„Przeszłość  jest jak kotwica, która trzyma nas w miejscu. Trzeba zapomnieć o tym, kim się było, żeby stać się kimś, kim się będzie”. – Carrie Bradshaw Życie wspomnieniami zawsze blokuje nasz rozwój. Ciężko jest zrobić jakikolwiek krok do przodu, gdy nasze myśli wciąż krążą wokół wydarzeń z przeszłości. Radykalne odcięcie się zawsze jest bolesne i trudne, ale bez tego nie ruszysz do przodu. Zdecydowanie lepiej żyć marzeniami, bo one motywują do działania.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze