Reklama
Reklama

“Seks w wielkim mieście” WYBITNIE ilustruje najczęstsze problemy w związkach!

“Seks w wielkim mieście” WYBITNIE ilustruje najczęstsze problemy w związkach! Fot. HBO

Beata Dżumaga

07czerwca2018

Carrie też przeżywała to, co ty!

Chociaż od premiery "Seksu w wielkim mieście" minęło już 20 (!) lat, dziś ten serial jest tak samo aktualny jak w momencie, gdy debiutował na kanale HBO. W ciągu 6 sezonów perypetie Mirandy, Samanthy i Charlotte, a przede wszystkim Carrie Bradshaw zilustrowały dziesiątki problemów z mężczyznami i związkami. Nic dziwnego, że serial stał się prawdziwą biblią dla milionów kobiet na całym świecie!

 

Zobacz także: Przemyślenia bohaterek "Seksu w wielkim mieście", które powinnaś wprowadzić w swoje życie!

 

Oglądając "Seks w wielkim mieście" trudno nie utożsamiać się z bohaterkami serialu, kiedy przeżywają swoje sercowe rozterki, dlatego tak chętnie wracamy do starych odcinków, by poszukać inspiracji, albo zwyczajnie się pocieszyć. Jak ze swoimi problemami z facetami radziła sobie Carrie Bradshaw?

  

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Prawie 20 lat temu Carrie, Miranda,...
Prawie 20 lat temu Carrie, Miranda, Charlotte i Samantha pojawiły się w naszym życiu. Te cztery kobiety towarzyszyły nam podczas pierwszych randek, rozmów o pracę i eksperymentów z modą. Były obecne po każdym rozstaniu i pocieszały nas po kiepskiej wizycie u fryzjera. I chociaż nie wszystkie porady się sprawdziły - nawet na ekranie - one zawsze dawały sobie radę. Miały siebie. Zobaczmy więc, czego mogłyśmy się nauczyć od bohaterek "Seksu w Wielkim Mieście". / wszystkie fot. Seks w Wielkim Mieście (HBO)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze