Reklama
Reklama

OMG! Będzie “Legalna blondynka” 3!

OMG! Będzie “Legalna blondynka” 3! Fot. Metro Goldwyn Mayer

Beata Dżumaga

05czerwca2018

Elle Woods powróci niebawem?

“Legalna blondynka” to komedia romantyczna, która ukształtowała pokolenia kobiet na całym świecie. Do tej pory chętnie wracamy do życiowych lekcji, których udzieliła nam niezawodna Elle Woods, mimo że film miał swoją premierę aż 17 lat temu! W 2003 roku “Legalna blondynka” z Reese Whiterspoon w roli głównej powróciła w drugiej części, a piękna Elle, już jako wykwalifikowana prawniczka, postanowiła walczyć w Waszyngtonie o prawa zwierząt.

 

Zobacz także: “Legalna blondynka” miała mieć zupełnie inne zakończenie!

 

Mimo aż dwóch części filmu trudno się dziwić, że fani “Legalnej blondynki” wciąż czuli niedosyt. Reese Whiterspoon jeszcze dwa lata temu sugerowała, że chętnie ponownie wcieliłaby się w rolę Elle Woods i że lubi myśleć o “Legalnej blondynce” jako o trylogii. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie tak właśnie się stanie, i dostaniemy trzecią część tej historii!

 

via GIPHY

 

Jak donoszą zagraniczne portale, trwają rozmowy na temat “Legalnej blondynki” 3. W produkcję oczywiście jest zaangażowana sama Reese Whiterspoon, a Kirsten Smith i Karen McCullah (które przełożyły na scenariusz powieść autorstwa Amandy Brown, będącą inspiracją filmu) pracują nad nowymi wątkami opowieści.

 

Według portalu Deadline.com, “Legalna blondynka” 3 ma nieść ze sobą przekaz na temat kobiecej siły - to bardzo aktualny temat, zwłaszcza biorąc pod uwagę takie wydarzenia, jak ruch #metoo i walkę o zarobki na równi z mężczyznami, którą podjęły kobiety w Hollywood. Jednocześnie kontynuacja historii Elle Woods ma być utrzymana w klimacie charakterystycznym dla poprzednich dwóch części. Zamysłem twórców filmu z Reese Whiterspoon jest przyciągnięcie do kin wieloletnich fanów, jak i zupełnie nowej widowni.

 

Na razie to wszystkie szczegóły, które znamy na temat “Legalnej blondynki” 3, ale gdy tylko pojawią się nowe szczegóły, natychmiast was o tym poinformujemy! Wybierzesz się do kina zobaczyć trzecią część “Legalnej blondynki” z Reese Whiterspoon? Bo my na pewno!

 

via GIPHY

 

l
Reklama

Polecane wideo

1. BaranTwoje wahania nastrojów mog...
1. BaranTwoje wahania nastrojów mogą być w pewnym momencie po prostu męczące. Na początku jesteś dla innych intrygująca, jednak nie zdają oni sobie do końca sprawy na co się pisali. Z czasem, kiedy się przywiązujesz coraz bardziej zaczynasz wariować i jedynym sposobem na polepszenie sytuacji według nich jest zerwanie.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama