Reklama
Reklama

10 ciekawostek o "13 powodach", które MUSI znać każda fanka!

10 ciekawostek o "13 powodach", które MUSI znać każda fanka! Fot. Netflix

Beata Dżumaga

11maja2018

Znasz je wszystkie?

"13 powodów" (tytuł oryginalny "13 Reasons Why") powróci na Netflix z drugim sezonem już 18 maja! Fani niecierpliwie odliczają dni do premiery kolejnej serii swojego ulubionego serialu, a w międzyczasie mogą sprawdzić co ich czeka, oglądając nowy zwiastun "13 powodów".

 

Zobacz także: “13 powodów” 2 - jest pierwszy polski zwiastun!

 

Jeśli uważasz się za prawdziwą fankę serialu "13 powodów", powinnaś doskonale znać te 10 najciekawszych faktów na temat kultowej produkcji Netlixa. Chociażby taką, jakie sekretne znaczenie ma imię głównej bohaterki, Hannah... Gotowa sprawdzić swoją wiedzę?

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

1. Rozrywka
 
Staraj się, ab...
1. Rozrywka   Staraj się, aby twoje wiadomości były zabawne. Związek, szczególnie w swojej wczesnej fazie, powinien też służyć rozrywce. Dlatego staraj się nie pytać, jak minął mu dzień ani co jadł wczoraj na kolację. Powiedz, że ostatnio poszukujesz kogoś, kto pomoże ci wybrać najlepszy górski śpiwór. Przemyć po prostu informację o którejś ze swoich pasji, równocześnie dając mu możliwość, aby zaoferował swoją pomoc. Nie mów o rzeczach całkowicie banalnych. Mów o tym, co jest dla ciebie interesujące. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze