Reklama
Reklama

Znamy dokładną datę premiery 8. sezonu “Gry o tron”! Serial powróci w...

Znamy dokładną datę premiery 8. sezonu “Gry o tron”! Serial powróci w... Fot. HBO

Beata Dżumaga

29stycznia2018

Jak my to wytrzymamy? :(

„Gra o tron” zakończyła się prawdziwie dramatycznym cliffhangerem, a ostatni odcinek siódmej serii pozostawił po sobie parę palących pytań. Czy Tormund i Beric przeżyli wydarzenia z finałowej sceny? Czy Daenerys jest w ciąży z Jonem Snowem Aegonem Targaryenem? Kto będzie rządził Siedmioma Królestwami?

 

Zobacz także: Kit Harington już wie, jak zakończy się „Gra o tron”

 

Wiemy już, że ostatni sezon kultowego serialu HBO będzie liczył sobie 6 odcinków, i że prawdopodobnie będą one nieco dłuższe niż do tej pory. Być może ta informacja nieco osłodzi nam czas oczekiwania. Bo na ostatnią serię „Gry o tron” poczekamy długo. BARDZO długo.

 

via GIPHY

 

Sophie Turner, czyli serialowa Sansa Stark, właśnie zdradziła datę premiery finałowego sezonu „Gry o tron” i trzeba powiedzieć wprost – to cios. Aktorka powiedziała, że „Gra o tron” będzie miała swoją premierę dopiero w... 2019 roku!

Z kolei Maisie William, serialowa Arya, doprecyzowała ostatnio, że nowe odcinki "Gry o tron" zobaczymy w kwietniu 2019 roku.

 

via GIPHY

 

Jestem bardzo podekscytowana. „Gra o tron” wyjdzie w 2019 roku. „Dark Phoenix” w listopadzie. Potem mam kilka filmów niezależnych, które będą mieć premiery. Jestem producentką swojego kolejnego filmu [„The Girl Who Fell from the Sky”]. Więc jestem bardzo podekscytowana przyszłością” - mówiła Turner.

 

Musimy przyznać, że zdecydowanie nie jesteśmy zadowolone z tej informacji. Mimo wszystko wierzyłyśmy, że ostatni sezon „Gry o tron” zobaczymy jeszcze w 2018 roku :( Zostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i w międzyczasie obejrzeć cały serial od początku.

 

via GIPHY

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Pomimo tak wielu atrakcyjnych posta...
Pomimo tak wielu atrakcyjnych postaci, Gra o Tron nie rozpieszcza nas gorącymi scenami. Nawet jeśli nie są kazirodcze lub niedozwolone, często brakuje im pasji albo urywają się w najciekawszym momencie... Właśnie dlatego powinniście wypróbować te pozycje - są lepsze niż wszystko, co widziałaś na ekranie. Do dzieła! / fot. cosmopolitan.com (Katie Buckleitner)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama