Reklama
Reklama

Ta para misiów to najbardziej wzruszająca reklama świąteczna tego roku

Ta para misiów to najbardziej wzruszająca reklama świąteczna tego roku Fot. YouTube/Heathrow Airport

Beata Dżumaga

20listopada2017

Nie możemy przestać jej oglądać!

Reklamy świąteczne dzielą się na dwie kategorie. Pierwsza to sztampowe spoty, w których dobrze nam znane produkty występują w świątecznej otoczce. Druga opiera się na storytellingu i skutecznie gra na uczuciach odbiorców, którzy po obejrzeniu spotu dosłownie czują ducha świąt.

 

Zobacz także: Świąteczna reklama, która wzrusza całą Polskę

 

W zeszłym roku cały świat zachwycał się świąteczną reklamą Allegro, w której starszy pan prosto z Polski samodzielnie nauczył się języka angielskiego, by móc porozumieć się ze swoją anglojęzyczną malutką wnuczką. Spot wyciskał łzy widzów w wielu krajach, a nasza rodzima reklama została doceniona także za granicą.

 

Jednak w tym roku mamy nowego pretendenta do tytułu najbardziej wzruszającej świątecznej reklamy. To nowy spot promujący londyńskie lotnisko Heathrow. Reklama zaczęła krążyć w sieci w poniedziałek 20 listopada południu i od tamtej pory nie możemy przestać jej oglądać (ocierając ukradkiem łzy).

 

Fot. YouTube/Heathrow Airport 

 

Bohaterami reklamy lotniska Heathrow jest para... pluszowych misiów. Ten dwuminutowy filmik to historia ich 50-letniej miłości, a wszystko zaczęło się w roku 1967, gdy ona była stewardessą, a on pasażerem podczas jednego z lotów. Gdy pan miś zapomniał kapelusza z samolotu pani miś pospieszyła mu z pomocą, a reszta jest historią. Zresztą zobacz sama!

 

 

To nie pierwszy raz, gdy para uroczych misiów-staruszków została bohaterami spotu reklamowego Heathrow Airport. Rok temu Doris i Edward Bair, czyli para pluszaków, również reklamowała londyńskie lotnisko, a spot odniósł w Wielkiej Brytanii olbrzymi sukces. W tym roku postanowiono ponownie „zatrudnić” ich do tego przedsięwzięcia.

 

Fot. YouTube/Heathrow Airport 

 

A ty co sądzisz o spocie reklamowym lotniska Heathrow? Naszym zdaniem to najpiękniejsza świąteczna reklama tego roku. Ciągle ją zapętlamy!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Gwiazdy ostrzegają, że w tym tygodn...
Gwiazdy ostrzegają, że w tym tygodniu wszystkie znaki powinny popracować nad emocjami!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama