Reklama
Reklama

Pracownicy hotelowi zdradzili, jakie najdziwniejsze rzeczy znaleźli w pokojach

Pracownicy hotelowi zdradzili, jakie najdziwniejsze rzeczy znaleźli w pokojach Fot. iStock

Beata Dżumaga

25sierpnia2017

Nie chciałabyś być na ich miejscu!

Po tym tekście na pewno nie spojrzysz na pokoje hotelowe tak, jak do tej pory. 

 

Ostatnio na portalu Reddit użytkownicy, którzy mają za sobą doświadczenie w branży hotelarskiej dzielili się między sobą opowieściami o najdziwniejszych rzeczach, na które natrafili w pokojach hotelowych po tym, jak ich goście już wyjechali. Niektóre zwierzenia były dość komiczne, ale inne naprawdę odrażające!

 

Oto najdziwniejsze rzeczy, na które natrafili hotelarze. 

 

1. ...nic

 

„Kiedy pracowałem w hotelu, pewnego dnia pokojówki weszły do jednego z pokojów i znalazły... NIC. Pokój był totalnie ogołocony. Zniknęły obrazy, meble, łóżko – wszystko. Suszarka została wyrwana ze ściany, wszystko, co nie było przykręcone śrubami zostało zabrane. Nie było telewizora, czajnika do kawy, lampek nocnych. (…) Najśmieszniejsze jest to, że kobieta, która nocowała w pokoju zarezerwowała go na swoje prawdziwe nazwisko i zapłaciła swoją kartą kredytową. (…) Chciała zwrócić skradzione rzeczy, ale zamiast tego została aresztowana”.

 

Zobacz także: Dlaczego nigdy nie powinnaś używać hotelowej suszarki do włosów?

 

2. Wanna wypełniona... skórą

 

„Pokój zajmował pewien starszy pan, ewidentnie korzystał z wanny i jakimś cudem zostawił w niej jakieś 90 proc. swojego chropowatego naskórka. Skóra zaschła na krawędziach wanny i bardzo długo ją czyściłam. To była jedna z najdziwniejszych rzeczy, z jakimi miałam do czynienia”.

 

3. Pokój jak z horroru

 

„Jeden z gości wynajmował pokój przez ponad miesiąc. Nie mogliśmy tam sprzątać, bo ciągle miał na drzwiach zawieszkę z napisem „proszę nie przeszkadzać”. Kiedy wreszcie wyjechał... przeżyliśmy horror. Smród był straszliwy. Mężczyzna nigdy nie poprosił o nową pościel, a smród łatwo kumuluje się wśród prześcieradeł. Ponadto facet żuł tytoń i pluł nim po całej łazience – do wanny, zlewu, na podłogę. Na podłodze wokół toalety był zaschnięty mocz i odchody. Oprócz tego znaleźliśmy gniazdo ze starych ręczników, bo nigdy nie prosił o nowe, a śmierdziały okrutnie. Cała łazienka była pokryta pleśnią”.

 

Zobacz także: Chcesz czuć się bezpiecznie w podróży? Spakuj ten niepozorny przedmiot

 

4. Krew

 

„Krew. Nie chodzi mi o jakąś plamkę z krwi... Krew była na ścianach, na łóżku, nawet na dywanie. Oczywiście wezwaliśmy policję. Nigdzie nie mogliśmy znaleźć kobiety, która zajmowała ten pokój. Nie wiem, czy policja kiedykolwiek ją odnalazła”.

 

5. Niespodzianka w mikrofalówce

 

„W naszym hotelu przez miesiąc mieszkała rodzina, której spalił się dom. Byli bardzo nieuprzejmi. (…) Pewnego dnia, gdy wyszli odwiedzić znajomych postanowiłyśmy gruntownie wysprzątać ich pokoje. Od progu poczułyśmy okropny smród. Kiedy weszłyśmy do kuchni zapach tylko się pogorszył. Otworzyłyśmy mikrofalówkę i znalazłyśmy tam... kupę. Jestem przekonana, że dodatkowo ktoś parokrotnie włączył urządzenie! Wymiotowałyśmy dobrych parę minut”.

 

6. Seks-zabawki

 

„Mój przyjaciel opowiedział mi o tym, co znalazł w jednym z pokojów po imprezie dla miłośników fikcyjnych postaci o cechach antropomorficznych. Całe pomieszczenie było wypełnione seks zabawkami. O ile dobrze pamiętam, goście hotelowi zrobili z tego pokoju pop-up store, w którym sprzedawali akcesoria dla dorosłych dla innych uczestników imprezy. Kiedy się wynieśli, zostawili całe mnóstwo zabawek – nie wiadomo, czy używanych, czy nie.”

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Oto najbardziej niedorzeczne "przes...
Oto najbardziej niedorzeczne "przestępstwa", które mogą wysłać cię za kratki w innych krajach.   Fot. Universal Pictures

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama