Reklama
Reklama

Przerażający zwiastun filmu „mother!” z Jennifer Lawrence

Przerażający zwiastun filmu „mother!” z Jennifer Lawrence Fot. Paramount Pictures

Ada Rusin

09sierpnia2017

Odważysz się obejrzeć?

Do sieci właśnie trafił trailer najnowszego filmu Darrena Aronofsky'ego, reżysera znanego z „Czarnego łabędzia” i „Requiem dla snu”. „mother!” już zyskał tytuł jednego z najbardziej przerażających filmów ostatnich lat.

W filmie główne role zagrali Jennifer Lawrence („Igrzyska śmierci”, „Joy”, „American Hustle”) i Javier Bardem („Skyfall”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Vicky Cristina Barcelona”), ale nie zabraknie innych wielkich nazwisk takich jak Ed Harris („Westworld”, „Piękny umysł”, „Truman Show”), Domhnall Gleeson („Zjawa”, „Brooklyn”) czy Michelle Pfeiffer („Młodzi gniewni”, „Biały oleander”, „Człowiek z blizną”).

 

 

Szczęśliwe małżeństwo przeprowadza się do nowego domu, jednak wkrótce jego sielankę zakłócą nieproszeni goście. W trailerze możesz zobaczyć sceny trzymające w napięciu, pełne niepokojących zdarzeń i skrajnych emocji.

Film będzie promowany za pomocą bardzo nietypowych plakatów, które bardziej przypominają obrazy.

 

 

W polskich kinach pojawi się 3 listopada, a światowa premiera będzie miała miejsce 15 września. „mother!” zostanie wyświetlony podczas festiwali filmowych w Wenecji i Toronto.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Channel 4 wyemitował kontrowersyjny...
Channel 4 wyemitował kontrowersyjny dokument „Diana: In Her Own Words”, w którym udostępniono nagrania rozmów, które księżna Diana odbyła z Peterem Settelenem, coachem, który uczył ją publicznych przemówień. Nagrania były swego rodzaju terapią dla Diany. Rozmowy miały miejsce w 1993 roku w Kensington Palace. Brat Diany i jej przyjaciółka Rosa Moncton walczyli o to, by materiał nie ujrzał światła dziennego. Oto szokujące informacje, które znalazły się w programie „Diana: In Her Own Words”. Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama