Reklama
Reklama

Ranking najlepszych pań domu wg znaków zodiaku

Ranking najlepszych pań domu wg znaków zodiaku Ranking najlepszych pań domu wg znaków zodiaku / fot. Przyjaciele (Warner Bros.)

Paulina Brzozowska

29sierpnia2018

;)

#12. Bliźnięta

To oczywiste: Bliźniaczka nie ma nic wspólnego z perfekcyjną panią domu. Oczywiście, nie do końca jest tak, że kobieta spod znaku Bliźniąt w ogóle nie zniża się do nikczemnych prac domowych - zniża, nawet częściej niż raz na pół roku. Ale nie radzimy jej o tym przypominać. Dla własnego dobra.

#11. Wodnik

Przedostatnie miejsce należy się kobietom spod znaku Wodnika, a one same dobrze wiedzą, dlaczego. Wyjaśniamy - jeśli w domu pani Wodnik nie zalega kurz, a w lodówce nie pomieszkuje gryzoń z myślami samobójczymi, to nic nie znaczy. Absolutnie nic. Ponieważ kobieta Wodnik nie umie i nie lubi sprzątać. Za to bardzo umiejętnie udaje kogoś, kim nie jest, w tym idealną gospodyni. A jeśli uważasz, że przecież nie ma żadnej różnicy, ponieważ rezultat jest ten sam, po prostu nie jesteś Wodniczką. Deal with it.

#10. Baran

Kobieta Baran wie o prowadzeniu gospodarstwa domowego więcej niż ty, twoja mama i obie szanowne babcie. Nie waha się mówić o tym głośno, co, oczywiście, nieco irytuje. Ale jeśli ktoś podejmie ryzyko i zacznie słuchać, pani Baran opowie, jak posprzątać mieszkanie, ugotować zupę i usunąć pogrążające dowody z kołnierzyka koszuli. Ona naprawdę zna się na rzeczy! "Nie umiesz - nauczysz się, nie chcesz - zmusimy", to ulubiona zasada pani Baran. A że jest gotowa poświęcić całe swoje życie, żeby samej nic nie robić... Sprytne.

#9. Strzelec

Kobieta Strzelec żyje w przekonaniu, że w życiu na pewno jest kilka bardziej interesujących zajęć, niż czyszczenie dywanów i polerowanie srebra. Dlatego w jej domu, co do zasady, jest porządek. Bo nie ma ani dywanów, ani srebra, a resztę rzeczy można upchnąć nogą do szafy i podeprzeć krzesłem... Zostaw to krzesło na miejscu! Przecież mówię, że w domu jest porządek! Jeśli życie ci drogie, trzymaj się z dala od dużych mebli w domu pani Strzelec.

#8. Ryby

Rybka jest przekonana, że to ona jest najlepszą gospodynią na świecie. Ponieważ wszystkie inne znaki zodiaku sprzątają z przymusu, a ona dba o dom wyłącznie z miłością i inspiracją. To, oczywiście, prawda. I nieważne, że natchnienie nigdy nie przychodzi zgodnie z harmonogramem, a miłości zwykle wystarcza tylko na umycie naczyń i wyrzucenie śmieci nagromadzonych przez tydzień. Przecież najpierw trzeba je pokochać!

#7. Waga

Waga szczerze nie rozumie trzech prostych rzeczy: dlaczego niektóre kobiety zakochują się w kretynach, gdzie przepadają pieniądze i skąd bierze się kurz. Dwa pierwsze zagadnienia interesują kobietę Wagę czysto teoretycznie, ale odpowiedzi na trzecie pytanie poszukuje w praktyce. Codziennie, w godzinach porannych i wieczornych. Nie może jednak odkryć tej tajemnicy, ponieważ wszelkie chaotyczne czynności powiązane z mopem gwarantują widoczne rezultaty tylko w jednym przypadku: chaotyczna musi być i pani Waga, i jej wewnętrzne demony. Co w rzeczywistości nigdy się nie zdarza.

#6. Panna

Nieoczekiwanie! Środkowe miejsce w rankingu zajmuje Panna, chwaląca się mianem najlepszej pani domu. Doskonałej pani domu. Maniakalnej pani domu! W tym tkwi cały sekret: Panna to nie tylko maniakalna gospodyni, ale maniakalno-depresyjna. A ci, którzy uważają, że jest po prostu doskonała, znają tylko pierwszą fazę - kiedy czyści kaloryfery szczoteczką do zębów, a listwy sufitowe patyczkami do uszu. Panna przebywająca w fazie depresyjnej generalnie nie pozwala nikomu przebywać w jej domu, aby nikt z zewnątrz nie zakłócał jej filozoficznych dyskusji z nowymi przyjaciółmi. Którzy właśnie stworzyli nowe życie na patelni z dwutygodniowym makaronem.

#5. Skorpion

Piąte miejsce słusznie zajmuje kobieta Skorpion, która codziennie staje do walki z bałaganem i brudem. "Rano, po umyciu się, trzeba robić bardzo dokładną toaletę głowy", jak głosił Saint-Exupéry. Właściwie mówił o planecie, ale głowa kobiety Skorpion jest tak niezbadana, że na pewno znalazłoby się w niej kilka galaktyk, zaludnionych przez dziwne stworki. Dlatego pani Skorpion praktykuje medytację podczas sprzątania, codziennie. Trzymając w rękach szczotkę, aby kogoś przypadkowo nie zabić.

#4. Koziorożec

Niewiele brakowało. O kobiecie spod znaku Koziorożca niewiele możemy powiedzieć, poza tym, że jest po prostu bardzo, bardzo dobrą gospodyni. To po pierwsze, a po drugie - ona się w ogóle nie wysila. Co gorsza, nie ma żadnej tajemnicy, o ukrywanie której mogłyby ją oskarżyć inne znaki zodiaku. Swoim sposobem na piękny dom chętnie dzieli się ze wszystkimi. Jak sama twierdzi: "Wystarczy sprawiedliwy podział obowiązków domowych pomiędzy członkami rodziny!". No pewnie. "Po prostu skocz z dachu i machaj rękami, a polecisz" to też jej tekst?

#3. Byk

Brązowy medal dostaje kobieta Byk - wspaniała pani domu, która z wielką przyjemnością utrzymuje czystość, a dodatkowo karmi rodzinę wykwintnymi potrawami. Dopóki jej się to nie znudzi. A nudzi się pani Byk dość szybko, i tu już konieczne jest podjęcie działań, żeby nie było gorzej. Gotowanie od razu można przejąć, ale sprzątać kobieta Byk będzie tak długo, dopóki będzie się jej dostarczać nowe zabaweczki. Odkurzacz robot, mop parowy, automatyczna myjka do okien, opróżniacz kuwety kota... Wiedz jednak, że to wszystko tylko półśrodki. Jeśli kobieta Byk naprawdę znużona jest sprzątaniem, nie ma innego wyjścia: ona potrzebuje nowego domu.

#2. Rak

Heroiczna gospodyni: nie wygląda to tak, że kobieta Rak każdego poranka gotuje zupę jedną ręką, drugą wyciera kurz, a nogami poleruje panele, ale zawsze staje na wysokości zadania. Jeśli pierogi - to domowej roboty i osiem opakowań, jeśli ręczniki - to nie po prostu białe, wykrochmalone i wyprasowane, ale tak zaprasowane, że spokojnie zastąpią gilotynę. Pani Rak zasłużyła srebro! Dlaczego nie złoto? Zaraz się przekonasz.

#1. Lew

I proszę! Złoty medal i tytuł najlepszej gospodyni pośród znaków zodiaku słusznie dostaje Lwica. To jej dom wygląda jak rodzinna posiadłość z pięcioma lokajami, nawet jeśli jest to kawalerka w kiepskiej dzielnicy. To jej zupa przypomina nektar bogów albo uzależniający narkotyk (wciąga po pierwszej łyżce, a długotrwały brak grozi załamaniem). Na szczęście, nieliczni będą mogli nacieszyć oczy tym przepychem, ponieważ kobieta Lew zaprasza do domu tylko te osoby, na których to wszystko zrobi sensowne wrażenie. Krótko mówiąc, na pewno nie ciebie. Nas zresztą też nie.

 

 

Źródło: cosmo.ru

l
Reklama

Polecane wideo

Z dużym przymrużeniem oka ;)
Z dużym przymrużeniem oka ;)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama