Reklama
Reklama

„To co dobre, bez Ciebie się nie zrobi” – wzrusza tak mocno jak reklama Allegro

„To co dobre, bez Ciebie się nie zrobi” – wzrusza tak mocno jak reklama Allegro Fot. youtube.com/user/WypiekiUdane
TAGI: reklama

Ada Rusin

19maja2017

Ciężko powstrzymać łzy

Polskie marki stawiają na coraz bardziej przemyślane reklamy, które mają nie tylko kojarzyć się z produktem, ale przede wszystkim zapadać nam w pamięć. Na pewno pamiętasz świąteczną reklamę Allegro, która zachwyciła całą Polskę.

Tym razem marka Palma postawiła na reklamę, która wzruszy chyba każdą kobietę. Bo to właśnie kobiet i ich roli dotyczy przekaz.

Reklama „To co dobre, bez Ciebie się nie zrobi” pokazuje kobiety, które opowiadają o sobie i swojej roli każdego dnia. Oprócz pracy zajmują się domem, prasowaniem, sprzątaniem, zakupami, wychowywaniem dzieci. Czy zdają sobie sprawę z tego jak wiele robią i jak bardzo są wartościowe? Czy rozmawiają o tym z bliskimi? Czy czują się docenione?

To co wzrusza najbardziej to wypowiedzi ich bliskich -  jak bardzo są dla nich ważne, jak bardzo istotne jest to co robią na co dzień i ile znaczą w ich życiu. To rzeczy, o których często nie myślimy, nie wypowiadamy na głos albo zapominamy w natłoku codziennych spraw. Czasem warto powiedzieć bliskiej ci osobie, że jest dla ciebie ważniejsza niż jej się wydaje. Dzięki temu docenisz jej trud i wkład w waszą relację, w to co dla ciebie robi każdego dnia i pokażesz w prosty sposób, że bardzo ją kochasz.

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Do sieci często wyciekają zdjęcia g...
Do sieci często wyciekają zdjęcia gwiazd bez makijażu - niektóre celebrytki są nie do rozpoznania! Za to polskie gwiazdy udowadniają, że bez makijażu wyglądają naprawdę świetnie. To kwestia dobrych genów oraz efekt dbania o siebie. Fot. instagram.com/maffashion_official

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze