Reklama
Reklama

Mężczyźni zdradzają nam swoje podejście do seksu za pieniądze

Mężczyźni zdradzają nam swoje podejście do seksu za pieniądze Mężczyźni zdradzają nam swoje podejście do seksu za pieniądze

Maja Ross

19kwietnia2017

Będziesz naprawdę zaskoczona!

Nie jest żadną tajemnicą, że mężczyźni wybierają dziewczyny do towarzystwa aby spełnić swoje seksualne potrzeby i pragnienia. Jednak wyniki badania ujawniają, że mężczyźni korzystający z usług prostytutek nie są z tego zadowoleni - wracają do tego ponieważ czują, że to ich jedyna opcja na seks.


Badanie przeprowadzone przez Victoria Milan zajrzało w życie miłosne 6097 aktywnych użytkowników z 25 krajów aby sprawdzić czy płatny seks jest rzeczywiście tak przyjemnym doświadczeniem jak nam się wydaje.


Dane badania potwierdzają, że płatny seks to częste zjawisko: prawie połowa badanych (47.3%) przyznaje, że zdarzyło im się płacić za seks. Blisko jedna czwarta (23.3%) mówi, że korzysta z usług prostytutek raz w tygodniu.


Szokująca część: ponad jedna trzecia mężczyzn (35%) twierdzi, że takie doświadczenie w ogóle nie daje im przyjemności! Dla nich jest to konieczność.

 

Dwa główne powody, dla których panowie decydują się na takie doświadczenia to brak możliwości znalezienia chętnej partnerki (40.1%) oraz brak możliwości spełnienia ich fantazji erotycznych z długoletnimi partnerkami (36.0%). Mężczyźni odczuwają ogromną potrzebę spełnienia ich seksualnych fantazji, jednak nie czerpią wielkiej przyjemności podczas gdy płacą za seks - 80% mężczyzn rezerwuje tylko godzinę z prostytutką ponieważ chcą mieć to szybko za sobą. Tylko 5% panów decyduje się na spędzenie całej nocy z płatną kochanką - głównie z powodu bezpieczeństwa. Większość mężczyzn (50.1%) wyznało, że ich seks z prostytutką nie był satysfakcjonujący ponieważ brakowało w nim namiętności, radości oraz czuli się jakby byli tylko kolejnymi klientami. 8 na 10 mężczyzn (79.8%) prosi o zdjęcia dziewczyn przed ich spotkaniem, ponad jedna czwarta (26.3%) twierdzi, że dziewczyny okazały się mniej atrakcyjne niż się tego spodziewali. Ceny różnią się w zależności od kraju, ale średnia cena takiej usługi to 50-200€. Średnio panowie przeznaczają około 2000€ rocznie na seks.


Internet zmienił wiele w świecie dziewczyn do towarzystwa. Większość badanych (47.1%) twierdzi, że znajduje kobiety online. Drugie najpopularniejsze miejsce do zarezerwowania takiej usługi to agencja (23.3%), a tylko 5.1% znajduje prostytutki na ulicy.


Większość takich spotkań odbywa się w agencjach ze względu na bezpieczeństwo (38.4%) i mniejszą szansę przyłapania, natomiast prawie jedna czwarta panów (24.1%) przyprowadza kochanki do domu. Pięknie, prawda?

 

Dane z tego badania zostały zgromadzone z 15 krajów: Polski, Irlandii, Szwecji, Danii, Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Norwegii, Francji, Czech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Południowej Afryki i USA.

 

źródło: mat. prasowe

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Na wypadek, gdybyś chciała się zain...
Na wypadek, gdybyś chciała się zainspirować na nadchodzące lato... Fot. www.instagram.com/alessandraambrosio/

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama