Reklama
Reklama

5 powodów, dla których warto mieć kwietniowe wydanie Cosmo

5 powodów, dla których warto mieć kwietniowe wydanie Cosmo

Ada Rusin

09marca2017

W kioskach od 9 marca

1. Zmieniamy się dla Ciebie! Przede wszystkim nowe działy i nowe tematy oraz odświeżony layout. To dla Ciebie stworzyłyśmy sekcje „CosmoMama”, „CosmoPodróże”, „Cosmo w Kuchni” i „Cosmo na kółkach”.

2. Takiej okładki jeszcze nie było! Wspaniała Basia Kurdej-Szatan otoczona przystojnymi mężczyznami! W środku oczywiście wywiad z Basią, która zdradzi swój przepis na szczęście.

3. Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa? Próbujemy odpowiedzieć na to pytanie razem z psychologiem Piotrem Mosakiem.

 

 

4.#ABSChallenge to kolejne Cosmo wyzwanie. W tym miesiącu pracujemy nad brzuchem z naszą niesamowitą trenerką Kasią Rain. W magazynie znajdziesz ćwiczenia na pierwszy tydzień, kolejne pojawią się na naszej stronie.

5. Akcja I Love Shopping, czyli weekend szalonych zniżek (17-19 marca)! Weź Cosmo na zakupy i skorzystaj z kuponów zniżkowych do ponad 4000 sklepów!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Kogo czeka gorący romans w tym mies...
Kogo czeka gorący romans w tym miesiącu? Horoskop przygotowała specjalnie dla Ciebie Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne).   Zadzwoń: 700 488 335 Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto. Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama