Reklama
Reklama

Starbucks wprowadza 2 nowe kawy! Będzie pysznie!

Starbucks wprowadza 2 nowe kawy! Będzie pysznie!

Ada Rusin

06marca2017

Na którą z nich się skusisz?

Jak smakuje wiosna w Starbucks?

Jest wiele smaków kaw inspirowanych orzechami. Ale połączenie oryginalnego smaku orzeszków Macadamia i słonego toffi, może Cię pysznie zaskoczyć. Taka jest właśnie nowa Salted Toffee Macadamia Latte, od 7 marca dostępna w kawiarniach Starbucks. Espresso i spienione mleko wzbogacono syropem o smaku popularnych orzechów Macadamia. Całość uzupełnia bita śmietana oraz polewa o smaku słonego toffi. Spróbuj koniecznie tego sezonowego smaku, być może to właśnie on stanie się Twoim nowym numerem jeden!

 

Karmelove latte!

Znacie kogoś kto nie przepadałby za słodkim smakiem karmelu? My też nie! Dlatego do oferty Starbucks powraca długo wyczekiwana Burnt Caramel Latte. Wyjątkowy posmak palonego karmelu to motyw przewodni tego napoju, który idealnie uzupełnia aromatyczne espresso połączone z gładką konsystencją spienionego mleka. Słodki karmel poczujecie już na samym początku kosztowania Burnt Caramel Latte, a to za sprawą lekkiej bitej śmietany oblanej pyszną polewą o tym samym smaku.

 

 

Twoje latte w roli głównej!

W Starbucks każdy napój zostanie przygotowany według Twojego życzenia. Poza różnymi rodzajami mleka, marka proponuje urozmaicanie smaków poprzez dodawanie do napojów dodatkowych shotów  espresso, posypki, polewy czy syropu. Szczególne znaczenie w tym procesie mają bariści Starbucks, którzy wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, chętnie pomagają gościom w kreowaniu nowych smaków.

Zawsze zachęcamy naszych gości do eksperymentowania ze smakiem i próbowania nowych możliwości – mówi Kacper Wilk, Coffee Master Starbucks. – Jesteśmy w stanie stworzyć dowolną latte z rozmaitych składników, z których po odpowiednim połączeniu, powstanie napój na miarę oczekiwań naszych gości! – dodaje.

Podkręć swoją latte lub spróbuj wykreować całkiem nowy smak wspólnie z baristą Starbucks! Podczas kolejnej wizyty w kawiarni zapytaj swojego baristę o dodatkowe składniki i stwórz swoją latte! 

 

na podstawie mat. prasowych

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

10 uroczych tatuaży dla romantyczek - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama