Reklama
Reklama

Powstanie druga część "To właśnie miłość"

Powstanie druga część "To właśnie miłość" Powstanie druga część "To właśnie miłość" / Fot. To właśnie miłość / United International Pictures Sp z o.o.

Luiza Nowińska

16lutego2017

Znamy szczegóły!

Fani filmu "To właśnie miłość" nie mogli otrzymać lepszej wiadomość - jedna z najbardziej rozsławionych komedii romantycznych wraca po czternastu latach na ekrany telewizorów! Niestety nie będzie to pełnometrażowy film, a kilkunastominutowy obraz, który został zrealizowany dla popularnej w Wielkiej Brytanii organizacji charytatywnej Red Nose Day. Jego premiera przewidziana jest na 24 marca. Wyemituje go stacja BBC. 

 

Choć film będzie krótki nie zabraknie w nim plejady gwiazd, która wystąpiła w pierwszej części "Love Actually". Na ekranie wystąpią więc m.in. Hugh Grant, Martine McCutcheon, Keira Knightley, Liam Neeson, Colin Firth. W krótkometrażowym filmie poznamy losy głównych bohaterów po upływie kilkunastu lat. My już nie możemy się doczekać! 

 

 

Zobacz także: 5 znaków, że jesteś niepoprawną romantyczką 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

"Wichrowe wzgórza" Emily Brontë to...
"Wichrowe wzgórza" Emily Brontë to porywająca opowieść o miłości pięknej, lekkomyślnej Katy i chmurnego, tajemniczego Heathcliffa. Klasyk gatunku!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze