Reklama
Reklama

6 powodów, dla których musisz mieć najnowsze Cosmo

6 powodów, dla których musisz mieć najnowsze Cosmo

Ada Rusin

08lutego2017

W kioskach od 9 lutego

Agnieszka Kaczorowska na okładce

Grzeczna „Bożenka z Klanu” czy seksowna uwodzicielka, która „tańczy z gwiazdami”? Kim prywatnie jest Agnieszka? Wszystkiego dowiesz się z naszego wywiadu

 

Cosmo wyzwanie: akcja #ButtChallenge

Wystarczy tylko 8 minut dziennie, by twoje pośladki były zachwycające. Trenerka Kasia Rain specjalnie dla ciebie stworzyła 4-tygodniowy trening – w gazecie znajdziesz ćwiczenia na pierwszy tydzień, pozostałe będziemy prezentować na naszej stronie!

 

Chcę być mamą… ale się boję!

Sprawdzamy 9 lęków, które miała prawie każda kobieta w ciąży. Rzadko o nich rozmawiamy, a okazuje się, że są całkowicie naturalne.

 

 

Nie masz na nic czasu?

Bo źle nim gospodarujesz! Pokażemy ci jak zyskać dwie godzinny dziennie tylko dla siebie. Największy plus? Będziesz pracować mniej, a zarabiać więcej!

 

Trendy wiosna-lato 2017

Najważniejsze wzory i kolory, które będą rządzić w nadchodzącym sezonie. Podpowiemy ci jak się ubierać i malować zgodnie z najnowszymi trendami.

 

Pułapki zdrowej diety

Pozbędziesz się kilu kilogramów i wysmuklisz sylwetkę, ale co z twoją skórą? Oto największe błędy, przez które mamy m.in. zmarszczki i trądzik!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Szukasz podkładu, który zapewnia pe...
Szukasz podkładu, który zapewnia pełne krycie i jest w stanie zatuszować zaczerwienienia i niedoskonałości? Poznaj nasze typy!   Fot. www.instagram.com/hungvanngo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama