Reklama
Reklama

Dakota Johnson opowiedziała o nagrywaniu TYCH scen do filmu "Ciemniejsza Strona Greya"

Dakota Johnson opowiedziała o nagrywaniu TYCH scen do filmu "Ciemniejsza Strona Greya" Dakota Johnson opowiedziała o nagrywaniu TYCH scen do filmu "Ciemniejsza Strona Greya" / Fot. mat. prasowe

Luiza Nowińska

15stycznia2017

Co czuła podczas pracy na planie?

Dakota Johnson, która w filmie "Ciemniejsza Strona Greya" wciela się w rolę Anastasii Steele na planie nie miała łatwego zadania. Rola wymaga niemałej odwagi i obrażenia się zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Aktorka o swoich przeżyciach związanych z pracą nad filmem opowiedziała w wywiadzie dla magazynu Vogue. 

 

 

Jak się okazuje nagie sceny nie były dla Dakoty dużym problemem - "Nagość jest naprawdę interesująca dla aktora" - powiedziała Dakota. "Jamie i ja na planie byliśmy niewiarygodnie blisko przez długi czas. Nie było więc żadnych zahamowań, a ufność i rzetelność. Ale tak naprawdę był to też hazard! Bo co jeśli okazałoby się, że on nagle zamieni się w totalnego d**ka?" - zażartowała aktorka. 

 

Przypomnijmy, że premiera filmu "Ciemniejsza Strona Greya" już 10 lutego 2017 roku. Masz zamiar wybrać się do kina? ;) 

 

Zobacz także: Nareszcie! Jest soundtrack do filmu "Ciemniejsza Strona Greya"! 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Duży penis partnera może czasami sp...
Duży penis partnera może czasami sprawiać dyskomfort. Zbyt głęboka penetracja może być powodem bólu, a tego chcemy uniknąć. Te pozycje seksualne mogą wam się przydać.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze