Reklama
Reklama

Sarah Jessica Parker zapowiedziała trzecią część filmu "Seks w Wielkim Mieście"!

Sarah Jessica Parker zapowiedziała trzecią część filmu "Seks w Wielkim Mieście"! Sarah Jessica Parker zapowiedziała trzecią część filmu "Seks w Wielkim Mieście"! fot. Getty

Maja Ross

17października2016

JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ!

Mimo wielokrotnie zamykanych plotek o trzeciej części filmu Sex and the City na przestrzeni lat, Sarah Jessica Parker w końcu dała fanom maleńką iskierkę nadziei.

W rozmowie z Jane Pauley w telewizji CBS w tą niedzielę, aktorka ujawniła, że chociaż nie ma jeszcze bezpośrednich planów na zakończenie filmowej trylogii, to pomysł ten niezupełnie upadł. Jak sama powiedziała: "Pomysł spoczywa w bezpiecznym miejscu i czeka, kiedy nadejdzie jego czas." Szczerze mówiąc, nie możemy się już doczekać kiedy zostanie to oficjalnie potwierdzone, bo bohaterki serialu są już dla nas postaciami kultowymi. Czekają na nie miliony fanów! Jeśli chciałabyś obejrzeć wywiad - znajduje się tuż pod spodem. A czy ty będziesz wyczekiwać serialu?

 

l
Reklama

Polecane wideo

Możemy mówić co chcemy na te...
Możemy mówić co chcemy na temat Kim Kardashian, ale jej córeczka North to prawdziwa księżniczka. Jej stylizacje są przesłodkie, eleganckie, momentami oldschoolowe, ale z klasą. Obejrzyj naszą galerię z North w roli głównej i spróbuj powiedzieć inaczej! :)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze